Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Evo, auto moich marzeń no i ten powalający biały, ehhhhhh

 

Kumpel przymierza się do sprzedaży swojej Cupry FR... Praktycznie takiej jak na fotkach powyżej. Z tym, że "trochę" lepiej wygląda i z pewnością mocniejsza :-]

 

PS. jakieś 75 tyś PLN

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od takie tam ogarnięcie padła:

 

Mycie przy pomocy szamponu PA Glissante, fantastyczny zapach ;),

Koła i opony to VP Bilberry, BH Surfex HD, VP Dionysus oraz VP pędzel i szczotka do kół,

Szyby umyte Meg'sem, wyczyszczone AG Car Glass Polish, przemyte IPA oraz nałożony Rain-X x3, w odstępach 1,5 godzinnych,

Wnęki drzwiowe wyglinkowane, przemyte IPA, nałożone Colli,

Na zewnętrzne plastiki powędrował Perl,

Wnętrze to APC Meg'sa oraz PB NL, dodatkowo kilka "strzałów" CG Stripper Scent,

 

Na maskę powędrowało HDC nakładane maszynowo oraz dwa woski dla ludu o zbliżonej do siebie cenie, czyli Lusso oraz Pete's 53:

p4120068.jpg

Różnic po aplikacji póki co nie widzę, ale jestem ciekawy jak będzie z biegiem czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie - Prickbort, IronX, PB Super Slick&Suds , APC Meg'sa

Lakier - Lusso RC, Lusso Oro, DG Aquawax na wnęki

Plastiki - Meg's Trim Detailer

Koła/nadkola - P21S Power Gel ,IronX, Prickbort, VP Blue Gel, APC Megs'a, na koniec Surf City Garage Protective Detailer a na opony Perl 1:1

Szyby - Duragloss #761 Glass Cleaner

 

Czas: 4 godziny :|

 

Na koniec przy myciu wiadra z węża leciała gorąca woda. Kwietniowa opalenizna bezcenna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Chciałem nagrać dzisiaj jakąś hollywodzką produkcje z lania wody po drugiej warstwie LaMissa/Vintage, leje wodę i lipa...przeciągam ręka po umytej masce - tarka :/ Tak wyglądała nowiutka glinka po 1/3 maski, która była glinkowana 3 dni temu :/

 

 

isdsc03832.jpg

 

 

Niech żyje wiosna, i cały syf który leci z drzew...

 

 

No nic, skoro miałem czystą maske, trochę wolnego czasu, to coś się potestowało :-]

 

 

isdsc03833.jpg

isdsc03834.jpg

isdsc03835.jpg

isdsc03836.jpg

 

 

Głębia - jak lustrze/studni :D:P

 

 

isdsc03837.jpg

isdsc03842.jpg

 

 

Całość wykończona Vintagem:

 

 

isdsc03843.jpg

isdsc03845.jpg

isdsc03846.jpg

isdsc03848.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzeliłem dziś małe wiosenne odświeżanie Zafirze.

najpierw mycie z grubsza na myjni samoobsługowej potem już mycie przed garażem z Iron Xem,Potem Tar Remover,Glinkowanko i czas na robótki ręczne ;),czyli Swirl Xem usunąć trochę Hologramów,bo przez 5lat i 130tys.km trochę się tego zebrało.No i na koniec rzadko widywany na forum zestaw,czyli Pre-Wax Race Glaze-a,no i utrwalanie Race Glaze-em signature series 55.Po pierwszej warstwie musiałem się ruszyć,więc potem na myjnie spłukać i zgodnie z zaleceniem 2ga warstwa.Jak dla mnie woda fajnie ucieka,ale wiadomo jak to dla nowicjusza :mrgreen:

Postaram się w najbliższym czasie wrzucić jakieś zdjęcia :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem dzienne (oj było kombinacji, ale efekt jest zacny - jak z fabryki :D), piana, mycie, pobieżne APC w zakamarki, glinka na doły drzwi i maskę, mycie, osuszanie. Auto czeka na jutro. Na razie foto nocne, jutro po skończonym procesie będzie dzienne :D

 

p11003111600x1200.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.