Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj troche miałem spraw na głowie, wiec w tzw "międzyczasie", z "doskoku"...

Troche maszyną...

 

Obrazek

 

Na elementach dla prawdziwych mężczyzn łapką...klasyczne uchwycenie aplikatora w ruchu... :-]

 

Obrazek

 

Po cleanerze nie jest dramatycznie, ale bywało tu lepiej :/ ...

 

Obrazek

 

Powymyślali te brinkmany... :dontknow::D cisnąłem go w kąt i postanowiłem jeszcze przez jakiś czas pozostać małym chłopcem... :-]:P

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

najs :kox::D

 

teraz zobaczcie jakie miłe zjawisko zaczyna występować na zderzaku, fachowe określenie, to najs reflections... :-]

 

Obrazek

 

Pilne wezwanie na naradę zamieszaniową do HQ WWL Team, wiec kontrola łet luku przed wyjazdem...

 

Obrazek

 

I po powrocie, jeszcze ciepłe z garage...

 

:-]

 

Obrazek

 

sprawca dzisiejszego zamieszania... :song:

 

Obrazek

 

i na deser absolutna klasyka...

 

:-]

 

Obrazek

 

:-]:-]

 

Obrazek

 

:-]:-]:-]

 

Obrazek

 

:D;)

 

Wydaję mi się że dzisiaj widziałem twoją żabę na Żołnierskiej chyba że był to kto inny,bo w okolicy kręci się podobny Rs :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"

jaka opinia o tym 3M Tyre Restorer? Wiem, że dopiero po aplikacji, no ale kilka słów możesz napisać?

 

Mój pierwszy środek do opon, tak ma już 2 lata :good: bardzo wydajny, mimo, że atomizer "leje", a nie mgli" :) mam jeszcze zymola, mogłem zrobić 50/50 :/ -next time.

Teraz się trochę błyszczy, jutro będzie ładna satyna, zrobię fotkę przed drugą aplikacją i wulkanizatorem ;)

U mnie trzyma się dość długo, ale auto nie na testy -garażowane i przy gorszych warunkach atmosferycznych jak nie ma potrzeby to jeździ się innym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, jaka jest trwałość Glasura(albo innego wosku Z) na felgach ?

 

sprawdzimy ;)

 

W poprzednim sezonie miałem sv autobahn i sprawdził się rewelacyjnie, dzięki niemu nie miałem dziś tak dużo pracy przy felgach :) niestety na ten sezon się go nie dorobiłem, więc wysmarowałem tym co miałem 8-) z zewnątrz zawsze się umyje i dopieści, bardziej mi zależy na wewnętrznej ochronie, jak wyjdzie?? zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowo godzinka na bezdotyku -

 

magifoam + felgi bilberry -> spłukiwanie -> dwa wiaderka + CG Glossworkz -> spłukiwanie -> Fluffy (albo do prania albo już na wykończeniu :( ) -> Megs Endurance na oponki 8-)

 

miałem brudzić do korekty ale nie wiadomo czy w sobotę będę mógł wjechać czy w tygodniu, więc umyłem i jest SZAJN :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.