Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Do szczęścia brakuje jakieś 20h

Pawel co Ty za głupoty piszesz :D 4-5 godzin maksymalnie to opędzisz ze zdejmowaniem kół, myciem wnęk, na padzie zrobisz miks 3 past polerskich jak w budce z hot-dogami przy Pałacu Kultury wymieszasz majonez z musztardą i keczupem i nawet bracie ramek tablic nie ściągniesz a już będziesz finiszował z projektem. A we wszystkim pomoże Ci Goro z Mortal Kombat :evil:

 

Goro_Mortal_Kombat.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

SJake, nie do mnie pytanie ale jest na forum kilka relacji w których Goro ze swoimi braćmi brał na pewno udział bo w tak krotkim czasie zostalo zrobione tak wiele :evil: ...a może to ze mną coś nie tak bo po zimie samochód myłem około 4 h :cry::oops: W dziale kupię trzeba zamieścić ogłoszenie: kupię niezajechanego Goro ze wszystkimi kończynami i wtedy otwieramy Goro Garage :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj troche miałem spraw na głowie, wiec w tzw "międzyczasie", z "doskoku"...

Troche maszyną...

 

img0025hhc.jpg

 

Na elementach dla prawdziwych mężczyzn łapką...klasyczne uchwycenie aplikatora w ruchu... :-]

 

img0026hx.jpg

 

Po cleanerze nie jest dramatycznie, ale bywało tu lepiej :/ ...

 

img0029fc.jpg

 

Powymyślali te brinkmany... :dontknow::D cisnąłem go w kąt i postanowiłem jeszcze przez jakiś czas pozostać małym chłopcem... :-]:P

 

img0030wj.jpg

img0031in.jpg

img0032ysh.jpg

 

najs :kox::D

 

teraz zobaczcie jakie miłe zjawisko zaczyna występować na zderzaku, fachowe określenie, to najs reflections... :-]

 

img0034oi.jpg

 

Pilne wezwanie na naradę zamieszaniową do HQ WWL Team, wiec kontrola łet luku przed wyjazdem...

 

img0044ea.jpg

 

I po powrocie, jeszcze ciepłe z garage...

 

:-]

 

img0060jv.jpg

 

sprawca dzisiejszego zamieszania... :song:

 

img0055fc.jpg

 

i na deser absolutna klasyka...

 

:-]

 

img0063jl.jpg

 

:-]:-]

 

img0056rc.jpg

 

:-]:-]:-]

 

img0059jac.jpg

 

:D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisnąłem go w kąt i postanowiłem jeszcze przez jakiś czas pozostać małym chłopcem...

:good: Paweł rozwaliłes mnie tym i klasycznymi zdjęciami pod kątem gdzie nawet jakbym robił zdjęcia lakieru wymarowanego biteksem byłoby piękne odbicie i "zero" rysek... :lol:

 

 

Do rzeczy: jak wrażenia po Concorso?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.