Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a ja dzisiaj wreszcie założyłem setup letni :kox:

Gwint ustawiłem na nieco twardszy niż w zeszłym sezonie, zobaczymy jak się będzie podróżowało. Czekam jeszcze na dekielki - powinny być w przyszłym tygodniu.

 

sorry za jakość fotki, kalkulatorem...

dscn0196vk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety tylko takie, bo na więcej nie było jakoś czasu...

 

takie czyste daszki były... ten jaśniejszy po pierwszym myciu... ogólnie były po dwa mycia na daszek... APC Nielsen

dsc01099b.th.jpg

 

efekt końcowy... niestety nie udało się usunąć w 100% tych zacieków... jakiś ktoś posmarował smarem, pewnie żeby nie trzeszczało...

dsc01101yw.th.jpg

 

i jeszcze jedno 50/50... deska po PB NL

dsc01103jc.th.jpg

 

ogólnie zająłem się środkiem po zimie... mycie plastików APC w połączeniu ze szczoteczką (bo deska jaka jest widzicie), odkurzanie... w sumie spędziłem nad tym jakieś 3-4 godz... a i tak nie ogarnąłem wszystkiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie aqua angel, qd glisante szyby megs, kola 4nano rim cleaner plus, apc od 4 nano, nadkola apc to samo, prickbort, cg barebones, wosk na felgi sv ab, plastiki vp, wewnatrz wstepne pranie georgem na prochemie, plastiki 4 nano apc, plastki zabezpieczenie z vinyl, silnik ab magifoam, apc megs, zabezpieczenie 303 ap, i jeszcze dluga lista do zrobienia. Czeka lekka korekta po zabawach aso i znowu majeste...gdyby on jeszcze fajniej pachnial to bym posprzedawal zymola...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat bylo ladne slońce więc wosk sie ładnie spocił, nie wiem która masz wersje ale w nowej sa te czerwone czastki, na moich bialasach śmiesznie to wyglada jakbym farbe rozmazywal :lol: Nie jest to moj zadowalajacy test bo wosk był kładziony po escalate ręcznie nanoszony ale jak narazie 3 tygodnie, 3500 tyś kilometrów i siedzi konkretnie, jak przejade auto s40tka to zobaczymy, oczekuje trwalosci 4 tygodnie wiecej nie wytrzymam :kox: swoja droga nie ogarniam tego- silnik myty na jesieni, wszystkie mozliwe oslony sa a uwalony byl kurzem i blotem jak po manewrach wojskowych :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem która masz wersje

 

MFG 16 MARZ, ta z czerwonymi kropkami :-] u mnie nie było aż tak tego widać na lakierze, ale cos tam się co jakiś czas pojawiało właśnie jak farbka :D

 

no ja planuję w majówkę zrobić korektę + EL maszynowo + wygrzewanie i zobaczymy 8-)8-)

na razie lepiej siedzi na tej stronie, na którą świeciło słońce (nakładany około 16 miesiąc temu, więc słońce nie było jakieś super ostre o tej porze) :D

 

wszystkie mozliwe oslony sa a uwalony byl kurzem i blotem jak po manewrach wojskowych :dontknow:

 

to wyobraź sobie, że ja nie mam osłon pod silnikiem - w ogóle nie występowały takie :/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek demontaż podszybia, wymiana filtra przeciwpyłkowego... Wszystkie plastiki umyte APC a następnie położony 303... W chwili przerwy umówiłem się na serwis klimatyzacji, udało się na jutro :) Później już tylko odkurzanie wewnątrz + Stripper Scent :good:

 

A teraz trzeba jechać zapłacić ubezpieczenie za auto :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foka opłukana z kurzu ostatnim programem. Miałem umyć Tico tylko za pomocą Marolexa, ale ładna pogoda, wolny czas i takie tam :P , więc:

-Prewash: Marolex + ValetPro Snow Foam,

-stalówki: K2 Alot,

-mycie: szampon + rękawica Nigrin,

-osuszenie: ręcznik K2 + Tenzi Rollex,

-lakier: ValetPro Achilles Prep,

-plastiki: AG Bumper Care,

-opony: Megs Endurance,

-środek: APC Nielsen 1:10 + Megs Natural Shine,

-szyby: Tenzi Top Glass,

-dywaniki gumowe: APC i później Megs Natural Shine.

Jak będę miał czas będę musiał powalczyć z rudą i potem auto zrobić UC, może coś się zdziała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.