Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wczoraj wypucowałem tylko wnętrze w skodzie , dałem nowego wunderbaum'a , nałożyłem smartdressing na deskę i rainx'a na szybki :) Brakło czasu na umycie całego auta , no i potem się rozpadało :/

NO i na grande Rainx wylądował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzinkins, możesz to rozwinąć? Czym, kiedy, jak? To może pomóc/ostrzeże innych!

 

Lakier zmatowił się miejscowo, rozbił się mega szorstki :wallbash: HDC nie pomogło :dontknow:

 

Jak obadam dokładnie, zrobię zdjęcia, (planuję korektę), to napiszę czego się wystrzegać :/

 

Inni raczej sobie biedy nie narobią bo środek który używałem nie był dedykowany do lakieru :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, coś tam kiedyś już wrzucałem, tutaj jeszcze w macie :)

 

P1210178.jpg

 

P1210182.jpg

 

img0207copycopy.jpg

 

img9843copy.jpg

 

A od wczorajszej nocy..

 

P1220261.jpg

 

 

dzinkins, uff wiesz co to tak. Pady się momentalnie zapychały, więc futerko i 500. Efekt na oookoło 80%-90%, nie wiem czy dalszy brak klarowności jest spowodowany mega morką która jest, czy też coś tam zostało. Zielony korek robił lepszą robotę, niestety zostawiał masakrę na mieciutki lakierze a nie miałem czasu na wyprowadzanie.

Coo ciekawe i dziwne Menzerna PF2500 na bądź co bądź miękkim żółtym padzie nie chciała tego wykończyć i zostawiała lekki macik. SV Prof sobie wmiare dobrze radził.

A czym ty tak się urządziłeś? Ale u Ciebie pewno inaczej sie będzie pracowało bo lakier inny kompletnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, Prickbort jest do usuwania smoły/asfaltu, a nie zabrudzeń metalicznych! Nie dorabiajcie filozofii. Tutaj chodzi o preparat do zabrudzeń metalicznych. Czyli Wolf's Decon Gel Deironizer lub Iron X w płynie lub paście lub jeszcze coś innego.

Dzinkins, pryskałeś i spłukiwałeś pod ciśnieniem, czy wspomagałeś się wycieraniem? Jak możesz to napisz, który to preparat i opisz metodę działania. Widać, że nie tylko mnie to interesuje;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.