Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Evo ale żeby była prawdziwa podróż sentymentalna, to powinien iść Colli :x:D

 

Pytanie. Widze NE z innym atomizerem niż pamiętam...to customowa przekładka, czy zmienili, bo mi właśnie najbardziej przeszkadzał ten "dezodorantowy" psikacz, zawsze gdzieś się ulało w bok, albo na podłogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo ostatnio miałem przyjemność obejrzeć Twojego zawodowca (w wielki piątek), szkoda że akurat nie dziś znalazłem się przez przypadek na Twojej ulicy:p byłaby okazja podpatrzeć kolegę:) odwiedzałem Twojego sąsiada i Leon, choć nie był za czysty :P to odrazu przyciągnął mój wzrok i myślę gdzieś go już widziałem :-] , jak podszedłem bliżej i zobaczyłem naklejkę S... na bocznej szybie, wiedziałem już skąd znam Leona :song:

Robi wrażenie bracie, gratulacje za stan autka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pojawiają się RS'y na forum,to mój będzie troche inny ;)

Miałem trochę czasu i doprowadziłem auto do stanu używalności po zimie...Akcja odbyła się tydzień temu,ale jakoś z czasem kiepsko.Dzisiaj tylko zwykłe mycie.

1. Pierwsze mycie zrobiłem na myjni bezdotykowej,bo jeszcze nie dorobiłem się pianownicy, a podawanie chemii w Karche'rze K5.55 to jakieś żarty :mrgreen:

2. Mycie kół- VP Bilberry, Race Glaze Wheel Cleaner, szczotka,pędzelek.Na opony VP Dionysus Tyre Gloss

3. Mycie zasadnicze- DJ BTBM

4. Suszenie

5. Usunięcie smoły- VP Citrus Tar & Glue Remover

6. Glinkowanie- Glinka Race Glaze i Race Glaze Clay Lube

7. Mycie- Ponownie DJ BTBM

8. Suszenie

9. Cleaner- DJ Lime Prime

10. Na koniec-Race Glaze Cream Perfection Polish...

W między czasie przetarłem też silnik,a na plastiki 303,miałem kilka próbek...

A w środku:

1. Deska rozdzielcza- APC

2. Na to PB Natural Look

3. Fotele Race Glaze Leather Cleaner i Leather Balm

4. Szyby- Clin

5. Zwykłe odkurzanie

Kilka zdjęć zrobionych już po wszystim...

scaled.php?server=40&filename=imag0023eqv.jpg&res=landingscaled.php?server=809&filename=imag0027t.jpg&res=landingscaled.php?server=163&filename=imag0024wz.jpg&res=landingscaled.php?server=38&filename=imag0025q.jpg&res=landingscaled.php?server=818&filename=imag0029ox.jpg&res=landingscaled.php?server=842&filename=imag0030sy.jpg&res=landing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spryskiwacz to custom

:lol:

 

Stary byl do bani, nowy troche lepsiejszy. Ale i tak nie mam na niego patentu zeby sie nie lalo. Psikasz raz a dobrze to za duzo leci, na pol dzyngla to sie leje. :wallbash:

 

Evo: Jest jakis patent ma to?

 

A Pnoj polozyc na opony <40 profil za pomoca tego cyngla to juz wyzsza szkola jazdy. Ja wyznaje teorie "no mess, no stress" wiec Pneu leci najpierw na mini pucerke do butow a pozniej dopiero pedzlowanie. Rantow felgi nie chce mi sie pozniej wycierac..

 

BTW: Evo Twoj zawodowiec ladnie wyglada w Insignisie V2 :P

 

Trzeba by w koncu jakis groupbuy zrobic na V1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dzisiaj ale na dniach

 

- silnik umyłem - poszedł 303 Aerospace i BlackWow

- auto umyłem - Dodo Juice Born To Be Mild

- auto nawoskowałem- Dodo Juice Lime Prime + Dodo Juice Rainforest Rub + Dodo Juice Red Mist, pod maską, we wnękach, pod klapą - Coolnite Insulator Wax

 

foty tylko silnika niestety

d475cf377b7dfe44m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.