Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jako iż zaczęło padać, trzeba było się zawinąć do jamki i dokończyć dzieła:

 

040420123516.jpg

 

środek odkurzony i graty w bagażniku też poukładane :-]

040420123521.jpg

 

leje coraz bardziej a więc "just for fun" i dla spróbowania czym to pachnie, na maskę poleciał:

 

040420123523.jpg

 

na pozostałe elementy AF Finale:

 

040420123524.jpg

 

Coś tam wyszło :P

 

040420123526.jpg

040420123527.jpg

040420123529.jpg

 

czas wyjechać się pobrudzić :/

 

040420123530.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

A na południu dzisiaj cały dzień słoneczko :) Teraz się zaczyna chmurzyć.

 

Podjechałem dziś opłukać na bezdotyk a tam sobie stoi jakiś opryskiwacz ręczny przy stanowisku :o

Wjechałem na miejsce i pan z obsługi mnie atakuje ;) I podchodząc ze wspomnianym opryskiwaczem pyta: będzie pan mył auto to mamy w promocji, całkiem darmo możliwość spryskania kół specjalnym środkiem do aluminium, duraluminium ale na pana kołpaki też się nada :kox:

Podziękowałem informując, że nie będę mył tylko płukał :D

Niestety ślady po sadzach z przydomowych kotłowni nie schodzą nawet z nawoskowanego auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem darmo możliwość spryskania kół specjalnym środkiem

Kiedyś w mojej okolicy też mieli takie coś i jak spryskałem felgi to miałem wrażenie, że lakier na felgach aż trzeszczy. W niecałą minutę felgi miałem czyściutkie. Było to dość dawno i nie mam pojęcia co to było, ale pamiętam, że killer okrutny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że elektrycy przerabiali instalacje elektryczną w domu i nie miałem prądu trzeba było iść coś robić:

 

ściagamy koła i widzimy takie "cudo"....

 

DSC_0113_Kopiowanie.jpg DSC_0114_Kopiowanie.jpg DSC_0115_Kopiowanie.jpg

 

No to czas na nadkole...

 

DSC_0116_Kopiowanie.jpg DSC_0117_Kopiowanie.jpg

 

Zaczynamy mycie...

 

DSC_0118_Kopiowanie.jpg DSC_0119_Kopiowanie.jpg DSC_0120_Kopiowanie.jpg DSC_0121_Kopiowanie.jpg DSC_0123_Kopiowanie.jpg DSC_0124_Kopiowanie.jpg

 

Nadkola "dość" brudne...

 

DSC_0125_Kopiowanie.jpg DSC_0126_Kopiowanie.jpg DSC_0129_Kopiowanie.jpg DSC_0130_Kopiowanie.jpg

 

Kolejne i ostatnie podejście do wnęk - już po wyschnięciu...

 

DSC_0131_Kopiowanie.jpg DSC_0132_Kopiowanie.jpg

 

A to co ? Jazda do sklepu po "baranek", drapiemy i malujemy....

 

DSC_0133_Kopiowanie.jpg DSC_0134_Kopiowanie.jpg DSC_0135_Kopiowanie.jpg DSC_0136_Kopiowanie.jpg DSC_0137_Kopiowanie.jpg

 

No i na gotowo :)

 

DSC_0139_Kopiowanie.jpg DSC_0140_Kopiowanie.jpg DSC_0141_Kopiowanie.jpg DSC_0142_Kopiowanie.jpg DSC_0143_Kopiowanie.jpg DSC_0144_Kopiowanie.jpg

 

Kolejna sprawa to wymiana tarcz i klocków przód no i jak pogoda pozwoli to ta sama zabawa z nadkolami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja skromnie, zdjąłem kiepsko nałożonego RainXa z przedniej szyby, umyłem na dwa wiadra + spłukanie na bezdotyku, wytarłem do sucha, warstwa RainXa na przód, mycie pozostałych szyb, druga warstwa na przód i w drogę na wieś. Na QDeka niestety nie starczyło mi czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAVTak,jest to gwint MTSa. ;) Podobno jeden z miększych. Na krótszych sprężynach typu Eibachy i amorkach tak jak napisałeś B B6 to komfort podejżewam,że będzie na wysokim poziomie. :)

Domel dzisiaj akurat umyłem auto,ale następnym razem można by się kiedyś na tego "szlaufa" umówic. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.