Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Auto weekendowe, nie ma co ukrywać :)

 

Zimą miałem cały gwint zawinięty w strechu i taśmie klejącej, na tą zimę planuje nic nie robić... Tylko jak to możliwe będę płukał nadkola z soli :)

 

Na lato tym bardziej jak gwint nowy tym bardziej z nierdzewki ( nie wiem czy MTS jest z nierdzewki ) nic bym nie robił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kempus, To co ty zrobiłeś.

Spaliłeś czy przypaliłeś ?

 

3 ostre hamowania na SUCHYM i tak powyginało tarcze, że zrobiły się harmonijki, klocki trą non stop o tarcze i się palą, śmierdzi w całym samochodzie, do tego wymiana zestawu naprawczego tłoczka zacisku :?

 

Tarcze motorcraft + klocki ferodo. Niestety motorcrafty są znane z takich wyczynów, ale nie sądziłem, że na suchym też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kempus, od siebie bolecam ATE, tarcze bez nacięć, nawiertów itp. Przy szybkiej jeździe nie puchną i nie są z plasteliny. Do tego klocki też ATE, mogą być ceramics ale mi nie podpasowały, są za twarde. Mimo iż mniej pylą, to wydaje mi sie że gorzej hamują :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gwint KW (inox) to spokojnie można latać zimą :good:

p1080086x.jpg

na lato nie ma sensu zabezpieczać MTS'a.

 

[ Dodano: 1 Kwiecień 2012, 09:52 ]

To Mikody też nie kupuj. Dużo się o nich nasłuchałem. Fajnie wyglądają i to tylko tle co mogą zaoferować.

Brembo to też już nie to samo Brembo co było kiedyś niestety,

 

jeśli chodzi o brembo ty tylko ORO ale cena takich tarczy jest :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mihnova, no właśnie podobno miedziany nie jest za bardzo wskazany do gwintu - aluminium w kontakcie ze smarem miedziowym podobno się utlenia,lepiej chyba grafitowym,lub podobno idealnie byłoby aluminiowym smarem,tylko ciężko go gdzieś znaleźc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.