Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja jak zapowiedziałem, szybki bezdotyk w godzinkę - Marolex + VP NSF, płukanko, spławienie upierdliwca z "kolejki", MS Very Cherry na 2 wiadra, płukanko, wytarcie do sucha i umycie szyb. Kurzu nie ma, jest ładnie.

 

Btw. normalne że płyn do spryskiwaczy nie ucieka jak woda w kropelkach z szyby pokrytej NW? Wczoraj psikałem jak jechałem i jakby nic na szybie nie było, a podczas mycia ewidentnie NW siedziała (ma tydzień, więc powinna :D ). No i jak sobie radzicie z mocnym kurzem na szybie przedniej? Spryskiwacz czy wozicie płyn do szyb i ścierki, żeby to zmyć przed jazdą? Przede wszystkim interesuje mnie co bardziej osłabia NW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana czyszczenie alusów:

-pędzel,

-szczotka,

-Tenzi En-Jee,

-ValetPRO Blue Gel,

-SNB Tar Extra,

-małe zaprawki na alusach,

-wosk Meguiars Ultimate Liquid Wax.

 

Opony:

-APC Nielsen,

-Megs Endurance.

 

Letnie już na aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/25/18? :acute:

 

Takiej gumy chyba nie ma?!?!? Mnie to wygląda na 215/40 R18 Tylko ten naciąg...

 

GracjanS4 Możesz zdradzić jaką zastosowałeś taśmę dwustronną do przyklejenia rejestracji?

 

Blacha jest przyklejona na klej do szyb :-]

 

Kolejny właściciel będzie miał co robić żeby ja zerwać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie felg letnich 16" z oponami za pomocą szczoty i Atack Autolandu. Może nie błyszczą się tak jak te, które przygotował skovroon, ale na razie OK.

Najwyżej następnym razem jak się zaopatrzę w coś innego (mocniejszego) niż Atack to będzie ładniej :D

Potem do wulkana - wyważenie, pompowanie azotem i montaż.

Potem mycie felg zimowych i odłożenie ich na stojak z Lidla.

 

Następnie odkurzanie auta.

 

Na jutro w ramach relaksu zostaje umycie zakamarków APC, umycie auta szamponem, wyczyszczenie wnętrza APC Interior i nałożenie PB NL.

Na koniec przejechanie uszczelek preparatem od Nigrin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacha jest przyklejona na klej do szyb :-]

 

Kolejny właściciel będzie miał co robić żeby ja zerwać :mrgreen:

 

A wiesz że przy zmianie dowodu rejestracyjnego będziesz musiał zabrać blachy ze sobą do wydziału komunikacji?? No chyba że masz zamiar wcześniej sprzedać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.