Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hm... Pogoda fajna (nie ma mocnego słońca), cały dzień mam wolny. Pytanie brzmi - myć auto czy nie? ^^

 

Odpowiedz zawsze powinna brzmieć : myć (Motto : nie ważne czy świeci słońce czy śnieg lub deszcz pada Auto zawsze musi być czyste :ad: ) :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wlalem to niedawno, samochod chodzil zalecane 10min na luzie wd instrukcji, dopiero po 18 jak koncze prace to jade sie przejechac zanim do domu pojade. Wiecej powiem po weekendzie gdzie przelece okolo 600km moze cos juz bedzie widac i slychac. Koszt nie jest szalony, naczytalem sie ze dziala wiec postanowilem zaryzykowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie chcę mi się wierzyć w te cuda. Zwłaszcza, że wiem co mogą zrobić dolewane dodatki do oleju w momencie gdy nie będą kompatybilne z pakietami będącymi już dodanymi przez producenta oleju. Jeśli się wstrzelimy i dodatki uszlachetniające wraz z Xado będą synergiczne. To wspaniale. Ale nie wróże nic dobrego, jeśli nastąpi antagonistyczny stosunek dodatków. :?

Są gdzieś może karty charakterystyki dodatków Xado?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek, dobrze wygląda na tym kole i w tej kolorystyce :D

Mamy ten sam rocznik, kolor i markę :D

 

Masz zamiar jeszcze obniżyć gada ?

 

Zrobione Przy aucie:

zmienione blendy, z kierunków ściągnięta folia, odkurzone powierzchownie oraz proszek i 4 program na myjce, coby deczko oczyścić :)

 

NIEzrobione: ściąganie auta ;/ przekładałem koła z jednego miejsca na drugie i chyba wszystkie możliwości poszły, a dalej delikatnie ciągnie na lewo...

 

Ściąga mi auto na nowych kołach hmm (wyważone są, opony nówki, zbieżność ustawiona) ktoś ma jakiś pomysł co to może być ? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.03 13:00 - 19:00

 

SCS Neutral PH Foam + APC Nielsen z Marolexa

Zaszczurzone wnęki, zawiasy, nadkola felgi i kapsle APC Nielsen

SCS Neutral PH Foam i dwa wiadra z rękawicą Nirgin

Glinka BH

Kolejne dwa wiadra

suszenie Jankami

 

Wewnątrz:

Odkurzanie

VP Interior APC i pędzelkowanie

 

18.03 6:30-9:00

 

VP Ahilles ręcznie

Colli 476

 

Plastiki wewnątrz PB NL

Szyby SCS PF

 

19.03 8:00-9:00

Colli 476 "second layer" :roll:

Plastiki zew VP YBG

Opony - jakiś marketowy szprej ale ładnie kropelkuje i daje naturalną satynową czerń

 

 

A dziś było trochę kurzu i płukanko - przepiękne kropelki :D

Co mnie najbardziej ucieszyło na plastikach po VP YBG prawie tak samo ładne jak po 4 dniowym Colli :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokończylem robote przy 207.

 

W sobote ogarnalem letnie kółka, w sumie sa od nowosci po 1 sezonie, ale i tak 5h zeszło. Z grubsza umyte aktywna Piana, potem Atack Autolandu, usuwanie kleju po ciezarkach, glinka, IPA, CG Wheel Guard. No i oczywiscie Endurance na oponki.

 

Dzis umylem 207 uzywajac APC w duzym stezeniu, potem glinka Sonaxa, IPA oraz wosk. Na maske, zderzak przedni i lusterka poszedl Colli 476s, na reszte w ramach testu W5 z Lidla (urzekł mnie zapach). Zobaczymy ile wytrzyma. Plastiki zew. Megs Ultimate Protectant, elementy gumowe 303 Aerospace, na szyby IPA + NW Autolandu.

 

Srodek mycie APC, szyby domowym Clinem, plastiki Nielsen Finesse oraz odkurzanko :)

 

Mam dosc na dzisiaj :kox:

 

W weekend ogarnalem miejsce pracy, zeby mozna sie bylo ruszyc:

zdjcie0080inxkz.jpg

 

Pomocnicy w dzisiejszej pracy:

zdjcie0081u.jpg

 

Nowy nabytek za 19,99 :D

zdjcie0083v.jpg

 

Auto ma dokladnie rok. Jezeli po przetarciu IPA mozna sie przejrzec w drzwiach, tzn. ze nie ma dramatu ;)

 

zdjcie0084rt.jpg

 

A tu po 100km trasie, juz na letnich kolkach (tak, tak, wiem ze co najmniej o 2 rozmiary za male, ale tak na razie musi zostac) :)

 

zdjcie0086lx.jpg

 

zdjcie0087d.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.