Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, zdecydowanie zdziadział przez lata (niewiele środka tam dają). Choć ostatnio narosło konkurencji, to jest ciut lepiej. Mieszkam 300 m od niego, więc mi było blisko. Poza tym sporo stanowisk to mniejsza szansa, że ktoś z pyskiem wyskoczy że za długo pod wiatką jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hdc recznie czy maszyną?

Mnie ostatnio wku.wił ten środek. Miesiąc temu nakładałem ręcznie aplikatorem z mikrofibry, spolerowanie zielonym sonusem - wszystko bez problemu.

Na początku tego tygodnia, na innym aucie nie mogłem go dobrze i równomiernie rozprowadzić, dodatkowo problemy ze spolerowaniem - dramat.

 

Do maszynowej aplikacji czarne pady Flexipads będą ok? Jakie obroty? Do zniknięcia, tak?

 

Maszyna DA, pad miekki (czarny urban, abw...), predkosc bieg 4 tak max, do znikniecia, przecierasz MF, -> banan na twarzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj :

*prewash

*mycie

*usunięcie plastra ;)

*prickbort mac124 - wow :shock:

*spłukiwanie

*glinkowanie

*mycie

*AF Tripple - niestety mój docelowy wosk nie dojechał to na tydzień nałożyłem oszusta :D

 

Dzisiaj odkurzę środek i na plastiki wpadnie CG Natural shine ;)

 

Do tego w piątek założyłem gwint, wczoraj letnie koła i jak dzisiaj rano wstałem i wyjrzałem przez okno to 8-)8-)

W przyszłym tygodniu będziemy kręcić gwintem na docelową wysokość :)

 

takie tam z zaskoczenia przed chwilą:

dsc6744g.jpg

dsc6737v.jpg

 

zdjęcia robione na auto- taki ze mnie fotograf xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, świetne autko ;)

Czekamy na zdjęcia wnętrza.

IMHO zawieszka i koła idealne, obniżanie to trochę perwersja.

Napisz coś więcej o prickbort mac124 bo szczerze rozważam.

Szkoda ze brak fotek z przebiegu prac :P

 

P.S.

Na ursynowie grasuje podobna hania tylko niebieska.

Po uważnym przyjzeniu się stwierdzam że jednak najlepszy czarny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maestro00, prickbort :

 

stan przed czyszczeniem - po umyciu, podczas suszenia dolne partie były tak usywione, że zostawały nitki od Fluffyego... normalnie papier ścierny ze smoły/asfaltu.

Spryskałem dokładnie cały samochód, odczekałem około 5min, spłukałem wodą z węża (myjka zepsuta...), dotykam i takie oczy :shock::shock: GŁADKO! wszystko idealnie zeszło, glinka była prawie czysta ;) na cały samochód ubyło tyle co nic:

 

mac124.jpg

 

Fajne jest też to, że przy kontakcie z wodą robi się biały, dzięki temu wiemy gdzie jeszcze spłukać :)

do tego cena :good:

 

 

Dzięki! ;) zawieszenie muszę z przodu obniżyć bo jest większa przerwa między kołem a błotnikiem niż z tyłu, poza tym na pace są jeszcze koła, więc tył trzeba skręcić, żeby doszedł do tego poziomu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruben$, nawet troche kropelki się robią podczas spłukiwania ;) nie jestem w stanie sobie przypomnieć czy lakier po wyschnięciu wody był tłusty :o ja bardzo długo spłukiwałem, potem woda jakoś spłynęła i jak glinkowałem to jak zahaczyłem miejsce bez poślizgu to glinka się momentalnie zatrzymywała, więc raczej nic nie zostało :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.