Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mycie po traskach szamponem z woskiem, na dwa wiadra i to niestety tyle z "pielęgnacji" .

Czekamy na pogodę ;)

 

Oprócz tego felgi po podkładzie, oraz pierwszym kolorku, jutro detale i mam nadzieję założenie gum, które dzisiaj na nie doszły :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ sorry, chodziło mi jak robiłeś bo rysy dość mocne, sama pasta?

Papierek 2500, woda, futro i Scholl S03 ge, pozniej S30+ na pom padzie Scholla.

Probowalem tez S17+ na zoltym padzie Scholla po papierze ale za cieplo sie robilo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem wosk i 'cleaner' W5, nałożyłem na maskę. Efekt ? Różnicy między nim a Titaniumem na hdc nie widzę...

 

Zartujesz? :lol:

 

Wprawdzie tez kupilem tego W5 i nalozylem w ramach testu z Colli, ale do Zymola bym nie porownal. Tzn. po aplikacji owszem moze nie widac roznicy, ale dzien po juz owszem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: Mam nadzieje ze opony na tyle to nie Nankangi? :o

_Makki_, nie lubisz nankangów ? co z nimi nie tak według ciebie ?

patryczken16, ja wiem, że ori m3 ma te lusterka i jak ori to powinny tam być ale jak ja ich nie lubie ;) piękne auto :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, nie lubisz nankangów ? co z nimi nie tak według ciebie ?

 

NS-2 to figurowa jazda na mokrym. Twarde to cholerstwo strasznie. Mialem nieciekawe hamowanie na nich i nigdy wiecej..

Na rondzie, na mokrym latalem bokiem bosko :) nie dysponujac jakas straszna moca w quattro...

Kupilem nowe, calkiem swieze wiec nie wiem moze w tym rozmiarze-20" poprostu nie banglaja. Albo po prostu sa kiepskie..

 

Snow SV-1 i 2 nie nadaja sie na Norwegie. "Europiejska" mieszanka gumy moze sie i sprawdza w PL ale tutaj smierc w oczach na lodzie..

Stosunek ceny do jakosci w tym wypadku sprawdza sie calkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, o ns-2 mam takie samo zdanie, w rożnych parametrach jest to samo, z jednej strony są kiepskie z drugiej super ze mają fajne rozmiary a użytkuje tylko je na suchym bez upalania to jest ok ;) co kto lubi

p1130129.jpg

 

 

zimówek od nich nie sprawdzałem, i prędko nie sprawdzę

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożądne mycie na dwa wiaderka, dodatkowo Ironx i glinka. Nastepnie poszedl PB Pro Polish 2 i na to Netty's Red = 5h i samochod lśni. Pracy jednak jest znacznie więcej bo w słoncu niestety widziałem w jakim stanie jest lakier :(. Czekam na cieplejsze dni i ostro zabieram sie za :ad::ad:

 

Zdjęcia niebawem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.