Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Maly timelapse z ostatniego etapu V70.

Okolo 14h w 2:30min :)

A tak btw to potrzebuje wieksza karte pamieci i jakis patent na ladowanie baterii.

I dziwna sprawa bo bateria pada prawie 2 razy szybciej z zamontowanym i wylaczonym wyswietlaczem LCD niz bez :(

Szkoda ze brakuje sporej czesci :ad: ale zlosliwosc przedmiotow martwych ;(

Do tego zmiana baterii i karty pamieci podczas roboty pierdzieli uklad zdjec i wogole.. ehh

 

Enjoy..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, Jak oceniasz lakier?

Z tym wystającym zderzakiem nie pomyśleli- każde V70 jakie widziałem ma tam istny poligon :P U mnie poprzedni właściciele chyba regularnie wozili meble czy inne cholerstwo, bo wygląda strasznie- papierkiem nie da rady, tylko blacharsko lakiernicze tematy :thumbdown:

 

Ale Efekt :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można było doposażyć auto w ochraniacz tego fragmentu zderzaka (nakładka plastikowa) albo w folie wyciąganą z bagażnika. Ale fakt, jak w 850 kombi miałem to z plastiku i było to bardziej praktyczne.

 

Co nie zmienia faktu, że ten zderzak jest mega wygodny przy pakowaniu, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, Jak oceniasz lakier?

Z tym wystającym zderzakiem nie pomyśleli- każde V70 jakie widziałem ma tam istny poligon :P U mnie poprzedni właściciele chyba regularnie wozili meble czy inne cholerstwo, bo wygląda strasznie- papierkiem nie da rady, tylko blacharsko lakiernicze tematy :thumbdown:

 

Ale Efekt :good:

 

Dzieki. Lakier oceniam na srednio-twardy :o.

Zderzak bedzie w lecie malowany wedle mojego standardu, pozniej zabezpieczony folia przezroczysta zeby sobie "ulatwic" zycie :)

BTW, w ubieglym roku ASO Volvo lakierowalo maske w tym aucie. Gdzies tutaj w jakies relacji widzialem zdjecia tego ASO, nie pamietam. Odwalili taka kaszane ze glowa mala a biora chyba 500-600zl za element! Wiecie kobieta wlasciciel.. Bylem w trakcie odbioru ale w dniu powrotu do Norwegii, wiec 0 mozliwosci poprawek.. :wallbash: Takie rodzynki pod klarem jak wlosy, syfy, brud jakis itp.. Podobno lepiej sie nie dalo - polskie mydlenie oczu.

 

_Makki_ - tak się zastanawiam, co bedzie w PSB skoro V70 ląduje konsekwentnie w tym temacie... ;) Ale robota jak zwykle - 100% profi. :good:

Ta relacja wedlug mnie i moich standardow nie zasluguje na tutejsze PSB.. Srodek narazie robiony na szybko wiec nie ma sie czym chwalic. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie mechanicznie - wymiana tarcz, klocków i przewodów elastycznych z przodu.

Przeraziłem się jak zobaczyłem jak mało było tarcz/klocków :kox:

 

4184a79a665287a6gen.jpg

25e7abf6e6b1e885.jpg

 

Za to po weekendzie odbieram blachy w kolorze oraz reflektory przednie z regeneracji, potem lakiernik i czas będzie zacząć deatiling :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta relacja wedlug mnie i moich standardow nie zasluguje na tutejsze PSB.. Srodek narazie robiony na szybko wiec nie ma sie czym chwalic. :lol:

Tia - większość po robieniu "na wolno" ma pewnie niższy standard wykończenia... :lol:

Nic - pozostaje poczekać kilka dni i znów pewnie coś z łosiem w tle tutaj kapnie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.