Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Właściwie wczoraj...

Po przedostaniu się wody do zamków i niemożności otwierania drzwi, walka ponad 3h na mrozie, ale efekt ukoił ;)

Oraz pośrednio dla auta - ściągnięte oponki do wysyłki (dzięki temu wpadną większe alufelgi) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odwiedziłem Mrcleanera, w celu umycia auta i odebrania zamówienia ;) Dzisiaj pół godziny walczyłem z zamkiem bagażnika, woda i 18 stopni mrozu :/ Na szyby RainX, na opony Nielsen Brillance, wnętrze odkurzone, dywaniki dostały kąpiel w APC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odwiedziłem Mrcleanera, w celu umycia auta i odebrania zamówienia ;) Dzisiaj pół godziny walczyłem z zamkiem bagażnika, woda i 18 stopni mrozu :/ Na szyby RainX, na opony Nielsen Brillance, wnętrze odkurzone, dywaniki dostały kąpiel w APC...

A to Twoje auto było wczoraj na facebook-u :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, to i tak nieźle...Ja po ostatniej "kąpieli" parę dni z rzędu wchodziłem przez bagażnik i grzałem auto 20min+

 

Ps. jak jutro niestety będziesz miał ten sam problem, to pochłaniacz wilgoci, albo to co ja zrobiłem

-wd 40 spryskany zamek pod boczkiem, ogrzany solidnie profesjonalnym sprzętem (suszarką :kox: )

I przy -15 jak nowy zamek ;)

 

Ew. odmrażaczem się pobaw jeśli tego nie robiłeś ?

 

machar02, niezły ofelunek :) 16/17" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleba by sie mała przydała.

 

Dobrze mówi :)

 

Ja mam na odwrót - gleba jest ale kółko 14" było z balonem (tak kupiłem na wakacje) :lol:

Na szczęście oponki poszły, jeszcze ofelunek zejdzie, dołożę i coś sensownego wpadnie ;)

 

Tygrysek, z avatara to Twoje autko ? smoked lamp przód masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

machar, podziękuj swoim oponom :D a i naszym kraterom w jezdni :D

Ps. rozumiem chęć pozostawienia w ori stanie...

ALE skoro już ofelunek inny się pojawił, to pomyśl nad choćby "przykucnięciem" w stronę ziemi .

Nie zmienisz detali - zostaną ori, tylko coś "nie widocznego", ale dla oka MEGA przyjemność, a i prowadzenie zupełnie inne - bezpieczniejsze, pewniejsze ;)

 

Gracjan - to super, nie tak tragicznie jak u mnie, choć lekko też nie miałeś :P

Jeśli masz możliwość do na noc wstaw do jakiegoś zamkniętego pomieszczania, powinno być git !

(może i bez tego :P )

zamki jednak trzeba zasłaniać przy myciu bo masakra się robi jak u nas :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

machar, podziękuj swoim oponom :D a i naszym kraterom w jezdni :D

Ps. rozumiem chęć pozostawienia w ori stanie...

ALE skoro już ofelunek inny się pojawił, to pomyśl nad choćby "przykucnięciem" w stronę ziemi .

Nie zmienisz detali - zostaną ori, tylko coś "nie widocznego", ale dla oka MEGA przyjemność, a i prowadzenie zupełnie inne - bezpieczniejsze, pewniejsze ;)

 

Gracjan - to super, nie tak tragicznie jak u mnie, choć lekko też nie miałeś :P

Jeśli masz możliwość do na noc wstaw do jakiegoś zamkniętego pomieszczania, powinno być git !

(może i bez tego :P )

zamki jednak trzeba zasłaniać przy myciu bo masakra się robi jak u nas :thumbdown:

 

Auto stoi w garażu, co prawda w blaszaku na co dzień nie ogrzewanym ale osłonięte jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

machar02, 205x45 ? Przecież pójdzie do góry i większa opona więc jak optycznie się obniży bo nie kumam ?:P

GracjanS4, E Panie, jak tak to super :D

NAJważniejszy jest dach nad głową, nie tylko dla człowieka ale i auta ;D

nie żartuję, dach daje więcej niż te ściany by dały bez niego, a tutaj mimo braku grzania, masz blaszaka dla wozidełka, także elegancja francja ;):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.