Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj: rozebrałem pół przedniego boku w środku, aby dostać się do śrub od schowka. wykręciłem schowek, wyjąłem filtr kabinowy, napryskałem pianki, poczekałem założyłem nowy filtr.

dzisiaj: -7stopni, ale jechałem do centrum handlowego gdzie jest parking podziemny więc obmycie na bezdotyku. jak tylko wyjechałem z myjni to całe auto i szyby skute lodem :D jak wychodziłem z zakupów to autko suche i 'czyste'.

chciałem jeszcze odkurzyć przód na myjni, wrzuciłem 1zł po czym okazało się, że odkurzacz pracuje, ale nie ssie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Umyłem Grande Punto :D

Nałożyłem Dodo Juice na lakierek :D

Na Opony i Plastkiki Megs Endurance i SmartDressing

W Środku SmartDressing

Wunderbaum założony Black Classics , potem antenę założyć od CB i można w poniedziałek jechać do Zakopca :mrgreen:

Jutro montuje głośniki nowe do skody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snap chodziło mi o samochód,który np stoi od rana na dworze,na mrozie,to później podczas mycia auta i wszystkie jego części są zmarznięte,a woda ciepła. I ciekawi mnie to czy taki"szok termiczny"mógłby narobic jakiś szkód ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.