Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W koncu znalazłem czas na przygotowanie "opelka wedrowniczka"

Prewash, glinka, mycie, suszenie, ag srp / 1-1,5h w nagrzanym warsztacie/ coli 476 i wygrzewanie gazowe kilku panelowe. Plastiki smartdressing, szyby płynem megsa / super wydajna próbka / i miał leżeć rainX ale okazało sie ze zabralem nie to opakowanie co potrzeba :/ na felgi 476, opon nie tykalem bo po powrocie do domu zmiana na koła zimowe i opony bedą dokładnie myte i dresingowane. Wnętrza nie zdarzyłem dotknąć / prace od 11 do 21 / i było mi mało.

 

Powoz lsni, dodatkowo dzien wczesniej wymienione świece, kable WN, pompka spryskiwaczy, dolany płyn do szyb prawdopodobnie megs, lub koncentrat mercedesa nie opisałem opakowań :/ wyregowane światła, sprawdzony poziom oleju i płynu hamulcowego.

 

Jeszcze zmiana grilla na nowy matowy ale to już w domu, no i trzeba będzie sie zabrać za gwiazdę, tyle ze tam tylko QD i nowe mody w zawiasie, felunku, i układzie czyszczenia lamp :)

 

Pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, to gdzie wrzucić taką relację ?? :idea:

Kolega stwierdził ze do PSB to za mało więc dał tu...

tez bym tak zrobil :o

 

W takiej wielkości to nigdzie jeżeli nie ma ostrzeżenia od dużej ilości większych fotek. Niektórzy przeglądają forum w pracy gdzie nie maja giga ramu i więcej w komputerach nie wspominając o tych z internetem GSM.

W tym temacie chyba wystarczy przedstawić fotkę przed i po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wrzucamy info o tym co zrobiliśmy a nie pełną relację!
kuflik, to gdzie wrzucić taką relację ?? :idea:

 

???????????????????? Kolego kulfik najpierw piszesz, że to nie miejsce na pełne relacje, a jak piszę Ci na PW, abyś przeniósł ją w odpowiednie według Ciebie miejsce, odpisujesz, że Ci się nie chce. No to zaraz zaraz, a nie jest to przypadkiem OBOWIĄZKIEM moderatora ? Jak wszystkim wiadomo, znasz forum lepiej, wiesz, gdzie co powinno być lepiej, jesteś od porządkowania forum no to kurde, coś tu chyba nie teges :/ Wiadomo, że nie wszyscy mają najnowszego kompa z netem 20 Mbit ale wg mnie to modek powinien zrobić z tym porządek a zrobienie porządku w tym wypadku polegało na skasowaniu zdjęć. Chyba nie tędy droga ...

 

Kolega stwierdził ze do PSB to za mało więc dał tu...

tez bym tak zrobil :o

 

Dokładnie tak było.

 

Najlepiej załadować zdjęcia do Movie Maker, potem filmik na YT i dać go tu

 

Dobra myśl :good:

 

:arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że nie wszyscy mają najnowszego kompa z netem 20 Mbit ale wg mnie to modek powinien zrobić z tym porządek a zrobienie porządku w tym wypadku polegało na skasowaniu zdjęć. Chyba nie tędy droga ...

 

Chyba nie sądzisz ,że będzie je kopiował,zmniejszał,wrzucał z powrotem na serwer a później z powrotem w odpowiednie miejsca do tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cocolino, po pierwsze to się uspokój.

Po drugie to Moderator nie ma żadnego obowiązku i to co robimy robimy z własnej dobrej woli w swoim wolnym czasie więc daruj sobie teksty, że ja coś muszę.

Zwróciłem Ci uwagę aby następnym razem takie rzeczy nie miały miejsca- jak widać inni moderatorzy nie są tak wyrozumiali i kasują od razu:)

 

Wiadomo, że nie wszyscy mają najnowszego kompa z netem 20 Mbit ale wg mnie to modek powinien zrobić z tym porządek a zrobienie porządku w tym wypadku polegało na skasowaniu zdjęć.

A według mnie osoba umieszczająca coś na forum powinna myśleć o innych- jeśli po każdym użytkowniku moderatorzy mieli by poprawiać ich lenistwo to nigdy by od kompa nie odchodzili.

 

Koniec tematu- zdjęć już nie ma :P

 

 

ps.

Chyba nie sądzisz ,że będzie je kopiował,zmniejszał,wrzucał z powrotem na serwer a później z powrotem w odpowiednie miejsca do tematu?

No widocznie powinienem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulfik Pierwsze na co zwróciłeś uwagę to to, że "Ci się nie chce" przenosić tego posta. Nie było tak ? Poza tym, to odkąd przenoszenie posta wiąże się z kopiowaniem i zmniejszaniem rozmiarów zdjęć ? Z mojej strony EOT, kto chce, będzie miał swoje zdanie na podstawie zamieszczonych wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Moderator to nie niańka , forum zrzesza dorosłych ludzi, dla których poprawne wrzucenie zdjęć nie jest chyba zadaniem przekraczającym ich możliwości. Nie jesteś na forum od wczoraj, więc powinieneś wiedzieć że wrzucenie ponad 60 zdjęć w rozdzielczości 1600x1200 spotka się z konsekwencjami. Jeżeli chcesz udostępnić swoją prace szerszej grupie forumowiczy - zapraszam do PSB z oddzielnym tematem i poprawnie zamieszczonymi zdjęciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUKAS103, tak spojrzałem na Twój post i pierwsza myśl to: skąd ktoś ma moje zdjęcia? :o:P

 

 

 

img8057u.jpg

 

P.S. Wymieniłem to podświetlenie na diodę, bo żarówki w sklepie nie mieli. Podziałała z tydzień. Ale nie chce mi się znów tego rozkręcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha dobre :D Ja włożyłem zwykłą tylko używaną i trochę się boję że może za długo nie pochodzić. Swoją drogą nad tą wymianą żarówki konstruktorzy renault chyba długo myśleli, jak to zrobić żeby zwykły ludek sobie nie poradził i pojechał z tym do serwisu. No i wymyślili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyściłem u siebie turbawke :

początkowe 50/50...

obraz002br.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

snb19553br.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

snb19556.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

snb19577.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

snb19580.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

snb19581.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

snb19583.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Po złożeniu wszystkiego do kupy - inne auto !! A micha się cieszy jak dziecku. :):D

Podczas czyszczenia zostały również wymyte,wyczyszczone wszystkie weże,doloty oraz oba kolektory,ale z tego niestety nie mam zdjęc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.