Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to wczoraj a nie dzis no ale:) Zoska umyta i wyglinkowana. Mialo byc grane AF tripple, ale nie dotarlo :( moze to i dobrze bo pogoda byla idealna przez weekend, pomyslalem ze to juz moze byc ostatnia okazja na ten sezon wiec polecialem zosie polerka :) Ogolem na jakies mega zabawy nie bylo czasu wiec postanowilem zrobic korekte jednym przejazdem, czyli kazdy panel po jednym strzale. Ogolem pokolei: aktywna piana expert+, szamon 4nano na pol wiadra :P, VP T&G, glinka BH soft, 4nano HGCC, IPA, 4nano UGCC jako cleaner. Czas pracy od 11 do 22 z przerwami. Dzisiaj LSP 4nano LP, na pol maski poszedl FK 1000p, chcialem porownac szklistosc. Szyby wymyte 4nano pianka. Chyba na tyle. Pare fot:

 

EDIT:

 

Oczywscie dach nie ruszany :P Kola rowniez bo jutro wymiana na zimowe, tymi zajme sie w cieplym garazu.

 

 

img2280u.jpg

 

img2288hx.jpg

 

img2290mg.jpg

 

img2293vo.jpg

 

img2299o.jpg

 

img2301n.jpg

 

img2296ij.jpg

 

img2300w.jpg

 

img2302l.jpg

 

img2305a.jpg

 

img2306hc.jpg

 

img2307o.jpg

 

img2309zo.jpg

 

img2313q.jpg

 

img2311aj.jpg

 

img2314ei.jpg

 

img2315b.jpg

 

img2316r.jpg

 

img2317va.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja miałem podobnie z produktami Duragloss'a. W buteleczkach z 'dziubkiem' ak się za szybko postawi to lubi sobie wystrzelić. Już się zdarzył #601 i #111 w oku :thumbdown:

 

Co do tematu- ograniczyłem się do umycia samochodu Wolf'sem i zimowych felg Blue Gel'em. Body Wrap 'does the job' :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Lekko zakurzoną foczke oplukalem programem 2 :D na bezdotyku. Spryskanie CarPro Cquartz IronX po 5 min spryskanie ponowne pr.2. Na samym koncu podczas wycieranie spryskanie CG Pro Detailer. Na zewnętrzne plastiku poszlo Autoglym BC a na gumy Zymol Tyre.

 

Felgi spryskane Ironx'em i wytarte do sucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś skromnie..

 

Na zewnątrz wymyte szyby Glass Scrubem oraz SV Crystal Gloss (płyn rewelacja) oraz przemyłem felunki potraktowane niedawno Autobahnem - również rewelka. :)

Na plastiki zderzakowe oraz dyfuzor poszedł product od 4nano - ale kolejny raz kiepsko wykonana buteleczka chyba na dobre przekonała mnie do rezygnacji z tych produktów. :(

 

Wewnątrz trochę więcej się działo, bo odkurzanie oraz Quick Interior Finish od SV. Dywaniki gumowe wymyte APC Surfex HD 1/10 i potraktowane AG Vinyl & Rubber Care. No i pedały też lśnią jak nowe.

 

Testowo na plastiki pod maską Protection Matt od SV.

 

Na koniec delikatne czyszczenie wydechów MF. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Thomas207, Fajnie wyszło, dlaczego nikt w mojej okolicy nie robi bez demontażu :wallbash: Gdzie robiłeś, może jak kiedyś będę w okolicy Wrocławia to też sobie sprawię taki prezent.

 

A ja dzisiaj umyłem standardowo DG 901 owady pozabijane w niedzielę na autostradzie - jeszcze to wszelakie paskudztwo lata, chociaż już coraz mniejsze :-]

2 warstwy Wolf's nałożone tydzień temu dają wspaniały efekt :)

 

Zamontowałem (prowizorycznie bo prowizorycznie ale się trzyma) elektryczne ogrzewanie wnętrza marki Defa jako przygotowanie do nadchodzącej srogiej zimy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Pavlik, No właśnie czy daje radę to się dopiero okaże ;)

Zmieniłem auto i testy dopiero przede mną.

Ogrzewacz ma moc 1350W i Matiza w ok. 20-30 minut nagrzewał do ok. 15 stopni.

Teraz w Vendze będzie miał ciężej bo większa kubatura.

Ale nie ma problemu żeby sobie kupić ogrzewacz o mocy 2100W i wsadzić do większego auta.

Grzałka do silnika to fajna sprawa ale u mnie odpada bo gwarancja itp. No i jak się ma tylko grzałkę to szyby nie będą rozmrożone po przyjściu do auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.