Skocz do zawartości

[czarny] Mercedes S W221 Lorinser


CMQ

Rekomendowane odpowiedzi

fireman, dobre oko! To jest pozostałość po cleanerze, maznąłem szmatką o centymetr za daleko. Ale naprawdę czujność pierwsza klasa!

 

Koli_7, Podgrzałem opalarką, zdjąłem ręką przez szmatkę, potem VP Tar&Glue Remover.

 

adii, Mamy, na tyłach. Świetna jest. Wnętrza ruszać nie miałem. Wygląda zresztą baaardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Royal Szczecin, Twardy, ale umiarkowanie. Futro nie było grane. Pomarańczowy pad 3M i FG500 to najostrzejsze, czego używałem.

 

JM63, przecież odpisałem wcześniej o pozostałościach cleanera. Dwa - jest zakres usługi i priorytety właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież odpisałem wcześniej o pozostałościach cleanera.

Klosz wygląda bardziej jak nieruszany, ale...

 

Dwa - jest zakres usługi i priorytety właściciela.

 

O to mi chodziło, że można czepiać się jakiejś dupereli, którą widać dopiero jak się zrobi fikołka z latarką, ale to bez sensu, skoro cały samochód został zrobiony na wysokim poziomie i wygląda pro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to robię zdjęcia w taki, a nie inny sposób (i jeszcze jasno to opisuję), żeby każdy mógł wiedzieć i widzieć, a nie spekulować. Więc nie ma ale - jak mówię, to tak jest. Nie mam powodów do ściemy czy wstydu. To ma krótkie nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś z Krakowa przyjechał do Ciebie na detailingowe usługi?! :idea:

To samo pytałem wcześniej, ale kolega z Gdyni mnie olał :D

 

Co? Ktoś coś mówił? :-]

 

Wybacz, nie doczytałem. Nie z Krakowa, a z Limanowej. Bywa w Trójmieście regularnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Goral101 - dziś

Na - 1

przeżyłem "lekki" szok. Rozpoczął sie remont. Oczywiście żadna informacja nie została wywieszona n.t. planowanych prac. Samochody, które zostały na parkingu (8 szt. w tym Twój i mój) zostały przykryte folią malarską... :thumbdown: Dramatu - jeszcze - nie ma, ale ja uciekłem na "0" i polecam zajrzeć do samochodu / wyjechać, zanim ekipa remontowa się rozkręci i / lub postanowi zdjąć folię i odkurzyć / umyć samochód... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.