Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nieoznakowane auta bardzo szybko sie "odrabiają" wiec mam wrazenei ze policja teraz wykorzystuje ten fakt i za niedlugo na drodze bedzie wiecej nieoznakowanych radiowozow niz tirow :wallbash: nie dziwi mnie tez fakt ze kupują coraz drozsze auta skoro i tak sie odrobi w miesiac.... szkoda tylko ze wybrali czarnego..... za 2-3 lata bedzie na nim wiecej swirli niz na stole w tvn24.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najśmieszniejsze jest to jak sie słucha opowiesci policjantów jak swoje długopisy przynosza papier do drukarek bo nie ma i często gęsto za swoje tankują zeby było czym jeździć.

A takie pacany jeżdzą i ścigają nieoznakowanymi bo oczywiście w naszym durnym państwie są tak debilnie ustawione znaki że 40 stoi w szczerym polu bo ktoś zapomniał zdemontować po remoncie, a panowie juz zacieraja ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najśmieszniejsze jest to jak sie słucha opowiesci policjantów jak swoje długopisy przynosza papier do drukarek bo nie ma i często gęsto za swoje tankują zeby było czym jeździć.
A jesteś policjantem? Masz pojecie co tam się dzieje? Jeżeli nie to nie zabieraj głosu proszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zaproponować im swój.

Właśnie pokazałem to ojcu, to mówi, że kilka lat temu miał taka sytuację, ze złapali go za prędkość. Oni do pisania a tu się wypisał długopis i ojciec mówi, ze pożyczy swój. Oni wzięli ten długopis i odpuścili mandat tylko spisał sobie dane, za rzekomo brudne tablice rejestracyjne :lol::lol::lol:

Jak to usłyszałem, to myślałem, ze polecę z krzesła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najśmieszniejsze jest to jak sie słucha opowiesci policjantów jak swoje długopisy przynosza papier do drukarek bo nie ma i często gęsto za swoje tankują zeby było czym jeździć.
A jesteś policjantem? Masz pojecie co tam się dzieje? Jeżeli nie to nie zabieraj głosu proszę.

 

Czyżby służby mundurowe na forum :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.