Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie rozumiem jak ludzie mogą montować w takich autach taki badziew.. Jeśli kogoś stać na takie auto, stać też na paliwo, jeśli nie --> niech go nie kupuje, proste

 

+1 :good:

 

lukwawa, szybkie pytanie : stawiam przed Tobą 2 Focusy : 1.6 benzyna i RS w gazie bez możliwości demontażu, którego zabierasz do garażu ? :)

 

ja też bym wziął RSa i jeszcze tego samego dnia zdemontował gaz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, podobnie jak _Shadow, że każdy robi to co uważa za stosowne. Karania to już w ogóle nie będę komentował.

Jeśli chcę zjeść niezdrowe żeberka to jem, na tej samej zasadzie również można założyć gaz do S8.

A RS to nie jest nic nadzwyczajnego, owszem rzadkie auto, ale póki co żaden ornament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też bym wziął RSa i jeszcze tego samego dnia zdemontował gaz

Nie liczy się, było pisane że bez możliwości zdemontowania gazu :lol:

 

w takim razie wybrał bym RSa ale nie dla tego, żeby jeździć na gazie .... zawsze można z instalką na benzynie zasuwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod osłoną nocy na stację

Może nie było by takie potrzeby. Gruby_RS nie raz wspominał, że spotkał się z ignorantami którzy wyśmiewali "festyniarskie" spojlery na jego focusie 1.6 więc może na stacji nikt by się nie połapał. Zresztą też miałem fokusa w gazie nawet w podobnym kolorze co RS Grubego i nikt na mnie dziwnie nie patrzył :D

 

Natomiast jeśli chodzi o drogie fury w gazie to pewien Pan- właściciel marki produkującej napoje gazowane z 3 owoców cytrusowych ma/miał w swoim obszernym garażu m.in bentleya continentala gt i hummera h2 obydwa w gazie i dla mnie to jest już dziwne :o. Na szczęście z bentleya kazali mu zdemontować instalacje, bo był jeszcze na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie, ale clue tego pytania było inne - jakby przyszło co do czego, to cała ortodoksja w praktyce zostałaby tylko w internecie na forum/dyskusjach ze znajomymi,etc, w praktyce każdy by jeździł zagazowanym RSem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa, szybkie pytanie : stawiam przed Tobą 2 Focusy : 1.6 benzyna i RS w gazie bez możliwości demontażu, którego zabierasz do garażu ? :)

Dla mnie sprawa jest oczywista.

RS w gazie.

Nie wiem czemu każdy powtarza ze gaz jest zły i bleblebleblebleblebleble...

Nowoczesne instalacje w ogóle nie zabierają mocy i nie ma żadnej różnicy w użytkowaniu.

Jeśli można jeździć taniej i znacznie bardziej ekologicznie to dlaczego nie ?

 

 

Co do BMW X3 z filmiku powyzej.

Wożonko BMW nie wyszło :D

Typowe dla szpanerów jeżdżących nad morze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przeciwnikiem LPG bo jak kogoś stać na kunia to i na bat być powinno ale prawdopodobnie zaoszczędzone pieniadze można zainwestować w kosmetyki dla samochodu, w opony, w cokolwiek innego...

 

Instalacje są złe jesli są Partacko położone na okrojonych cenowo podzespołach przez ledwo co wiedzacego montarzyste.

 

Jesli nie bedziemy oszczędzać na instalacji to nie będziemy narzekać i marudzić a cieszyć się z tańszego paliwa i zawsze można tankować nocą..

 

mam znajomka na stacji który już rózne auta widział na LPG, GTR, Panamere, hummera, eSy i inne ultra drogie pomykacze...

 

jak to się mówi, oszczedzają bogaci to nam też się opłaci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś dla mnie pisze, że weźmie RSa i będzie go tankować tylko w nocy jak nikt nie będzie widział, to znaczy, że ma małego penisa a nie dlatego, że gaz może źle wpłynąć na silnik. I dobrze, że tak sądzi. Bo nie wpływa.

 

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.