Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

otóż pewnie Pan na forum A6 wrzucił takie ogłoszenie:

http://auto-smolny.otomoto.pl/audi-a6-C19588595.html

 

jak wszyscy mu odradzili to napisał coś takiego:

 

racja po waszej stronie, ale gdyby to bylo 2,7 lub 3.0 i nieco lepiej wyposazony to bym sie zastanowil.

Chce nadmienić, że szukam aut powypadkowych aby nimi pohandlowac.

Mam znajomego, starszy Pan ktory bardzo tanio i dobrze mi maluje samochody, fakt ze trwa to nieco dluzej

niz u rasowego lakiernika,no ale cos za cos.

Jestem pewien ze za 10 tys bym wyremontował ten samochod, czesci z allegro itd, a niekotre plastiki mozna na nity lub wkrety.

Sciagalem juz auta z anglii z copart, mimo iz cena za jaka kupowalem samochody byla smieszna to podziekowalem za interes, gdyz

ludzie czesto sie orientowali ze to anglik i ciezej sprzedac.Glownie byly to a3 i golfy

Widze ze z niemiec czy belgii tez raczej oplaca sie sciagac te same samochody, gdyż sa u nas niesamowicie hodliwe i przy tym

kupujacy nie sprawdzaja auta juz tak dokladnie jak takie np a6 czy bmw 5, poprostu inna klientela.

Liczy sie diesel, dobry stan lakieru no i oczywiscie cena.

Moj kolega sie zajmuje handlem samochodami i tez wszystkie po wypadku,mial raz a8 i ciezko bylo sprzedaz, przez ten czas poszlo

mu pare passatow i mniejszych audi.

Ogolnie to sie oplaca, tylko auto musi byc wizualnie naprawde ladne, i z ksiazka serwisowa, ale z tym nie bede miał

problemu, ponieważ moj kumpel zalatwil (wyrobil) sobie jakos pieczatke vw i audi z aso, wystarczy z allegro kupic czysta

ksiazke, i mowie wam ze niezla kapuche na tym sie trzepie.

On jest w stanie sprzedac i zarobic na tym aucie, za taka cene ze inny drobny handlarz kupuje od niego auto i dalej sprzedaje.

No, ale troche zmienilem temat,

mimo wszystko szkoda ze to audi nie wiekszy silnik z wiekszym wypasem, na nim mozna by utrzec ponad 10 tys.

Narazie sie zajme mniejszymi, a3 bedzie ok, mam juz na oku jedno fajne, bity bok do wymiany 2x dzwi i prog.

Dam znac jak mi poszlo, dzieki

 

 

padłem! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yukon, heh, widzę że głupota się rozprzestrzenia a koleś nie odpuszcza. Na forum A3-ki ten człowiek był już dwukrotnie banowany (2 różne konta) za samo podejście. Podobnie jak tutaj również pojawiała się oferta S.M.O.L.N.Y "do oceny". Proponuję go na A6 też pożegnać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.