Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Artih, Nie, nie było

Było.

 

A co do suwaka i dziwnych teorii to najlepiej debilom tłumaczy to ten obrazek:

https://maps.google.com/maps?ll=52.1714 ... &t=h&hl=pl

 

Jak NIGDY nie wpuszczam ludzi z migaczem przed końcem zwężki, sam jadę zawsze do końca i dopiero migacz.

Koło mnie jest rondo: https://www.google.pl/maps/dir/52.44270 ... m2!1m0!1m0

 

I cholerne Janusze jadą na północ rondem, zaraz za rondem hebel w podłogę i migacz na lewy pas :wallbash: I potem jak debil stoisz zablokowany na tym rondzie(a z przodu 300 metrów pasa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek

 

 

auto jak auto, ale ciekawe ile kontroli dziennie ma jego kierowca :o

Też go już widziałem i szczerze powiedziawszy nieźle popierdzielał po autostradzie.

Swoją drogą wydać prawie 1300zł na taką blachę :idea: hehe bogatym wszystko wolno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manio49, nie rozumiem. parking to parking. widze, że zostawił sporo miejsca do przed wejściem więc o co Ci chodzi?

 

Chyba koledze manio bardziej chodziło o pokazanie na forum jakie ma czujne oko, wystarczy że spojrzy na zdjęcie samochodu i jest w stanie ocenić jego właściciela ;):good::good::good:

Szczerze mówiąc, to aż musiałem zapytać wujka google kto to jest cebulak,

 

Cebulak to typ człowieka, który jest pełen zachowań wyniesionych ze wsi. Cebulak najczęściej jest osobą zawistną i zazdrosną. Cebulakiem nie może być każdy, nawet kończąc wyższą szkołę cebuli i czosnku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cholerne Janusze jadą na północ rondem, zaraz za rondem hebel w podłogę i migacz na lewy pas :wallbash: I potem jak debil stoisz zablokowany na tym rondzie(a z przodu 300 metrów pasa).

 

Też mnie to wk...a, jeżdżę tamtędy do rodziny, za każdym razem znajdzie się jakiś typ i blokada ronda :wallbash:

 

Kuflik Podobna sytuacja na rondzie Rataje w stronę PP - codzienny powrót do domu. Nie ma dnia co by nie było tam takiej sytuacji, Nikt nie jeździ "na suwak"

 

Niestety musimy się jeszcze wiele uczyć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to śmieszne czy raczej mało śmieszne, ale miałem mieszane uczucia widząc taty samochód z wybitą tylną szybą :dontknow: Dumnie do mnie wychodzi z samochodu i mówi, że był zmuszony wybić szybę żeby się dostać do samochodu, bo drzwi pasażera zamknięte, a w drugich po ich zamknięciu się zatrzaskują na amen. Samochód sobie stoi włączony, wejść nie można, spod maski się dymi :mrgreen: Okazało się, że jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności wentylator się zablokował i silnik zaczął kipieć 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.