Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Altay, kilka lat temu autostrada z Łodzi do Konina, zwężka bo remontowali "coś tam" i na zwężce pan policjant z suszarką :roll:

Nie wiem jak się ma to do prawa, ale widziałem go na własne oczy i z trzech "pacjentów" już mieli na pasie wyłączonym z ruchu. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Joe Monstera :mrgreen:
Jechałem Smartem za Pruszków, więc wyskoczyłem sobie autrostradką, bo tak było szybciej. Smart na piątce jedzie co prawda 120 km/h na maksa, mniej niż zdeterminowany gepard, ale na czwórce już 155 km/h, a to już jest prędkość. Jadę sobie, rozpędzony taki, szczęśliwy, Smartem miota, ja się cieszę, aż tu nagle z prawej strony wyskakuje mi pan policjant z radarem, macha lizakiem i każe stawać.

 

Staję. Pan podchodzi, patrzy na uśmiechniętego mnie, spojrzeniem balansującym na granicy pogardy i rozbawienia taksuje sprzęt, po czym ma miejsce taki dialog:

 

- Panie kierowco - tu pokazuje mi radar. Na radarze 147 km/h. - co pan czuje przekraczając prędkość na autostradzie o limicie 130 km/h takim czymś?

- Szczerze? To może trochę głupio zabrzmi, ale chyba dumę, panie władzo.

- No. A ja niedowierzanie i chyba nawet jakiś dziwny szacunek... Nic, jedź pan już tym k***a. I uważaj pan na siebie.

 

Po czym machnął ręką i mnie puścił.

 

 

Ta historia miała miejsce na prawdę... :) Jest jeszcze kilka ciekawych historii właściciela owego smarta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detailer - nie kazali mu drapać to znalazł inny sposób na odlodzenie auta:

 

_________________

 

u nas w NS sami porządni 'Detailer'y' są :)

 

Swoją drogą, warstwa lodu na prawdę niezła.

nie powiem ładnie nas zasypało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
HMMMM gumowy młotek dobre narzędzie :lol: ale widziałem lepszego detailera używającego śrubokręta do zeskrobania warstwy lodu z szyby przedniej swego seata alhamra.

 

No ale jak to był płaski śrubokręt, to o co się czepiasz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając stronę podaną przez Evo trafiłem na taki wątek:

 

http://pryf.livejournal.com/4216327.html

 

ciekawi mnie czy oni wszyscy nadal żyją... :idea:

 

Żyć pewnie żyją, ale potomstwa to raczej mieć nie będą po tym jak łażą po iglicach z nadajnikami. Taka antenka swoje robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.