Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

w tym aucie bylo wiecej ciekawych smaczkow. np nie chodzila tylna szyba, kolega po zakupie rozebral boczek a tam zamiast szyn trzymajacych szybe byl kawalek drewna pieknie obrobiony i trzymajacy szybe :) druciarstwo niezle, na szczescie Alfa trfila w dobre rece :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym aucie bylo wiecej ciekawych smaczkow. np nie chodzila tylna szyba, kolega po zakupie rozebral boczek a tam zamiast szyn trzymajacych szybe byl kawalek drewna pieknie obrobiony i trzymajacy szybe :) druciarstwo niezle, na szczescie Alfa trfila w dobre rece :)

 

Sosnowe świetnie się sprawdzają :mrgreen:

 

DSC_0150.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym aucie bylo wiecej ciekawych smaczkow. np nie chodzila tylna szyba, kolega po zakupie rozebral boczek a tam zamiast szyn trzymajacych szybe byl kawalek drewna pieknie obrobiony i trzymajacy szybe :) druciarstwo niezle, na szczescie Alfa trfila w dobre rece :)

 

Ha ha... Sam tak miałem zrobione jak dzień przed wjazdem na krótki urlop we wrześniu strzeliła mi linka z podnośnika. Z takim oto patentem jeździłem do czerwca, bo nie było kiedy się tym zająć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.