Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja powiedziałem że wyprzedził, bo jechał za mną z 10km szybkim tempem i miał kupe czasu co by mnie tirem ogarnąć, potem jechał w terenie zabudowanym ok 2km, i zaczął wyprzedzać 100m przed miśkami tak że go ledwo złapali 8-) . Taka odległość że jakby stali po drugiej stronie to by się jeszcze w nich wpakował, to nie miało sensu strugać idioty bo i tak pani policjanta ze śmiechem na twarzy podeszła i zadała "głupie pytanie" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie spokojnie. Załóżmy, że sprawa trafia do sądu. Jak myślicie komu da on wiarę ? Dwóm biednym policjantom, którzy wykonywali swoją pracę (pomijam jej okoliczności bo na straszenie komendą i stratą "co najmniej godziny" też by się odpowiednie paragrafy znalazły) czy prawnikowi, który zarabia 4x więcej niż dwaj policjanci razem wzięci. Wydaje mi się, że raczej im, niestety. Ale z drugiej strony bycie prawnikiem nie usprawiedliwia łamania prawa, właśnie tym bardziej, że gość jest prawnikiem. To tak jakby baba w z burdelu zaczęła Ci wykładać fizykę kwantową zamiast zająć się robotą. Może gość faktycznie się zagapił, jechał w korku, zmęczony, pod słońce itd. Ale nie tłumaczy to go, że złamał prawo. A że trafił na milicjantów z krwi i kości to finał był jaki był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest wazne komu da wiare, ma material dowodowy w postaci nagrania? nie chce pokazac to sie paluj, a gosciu dla mnie dobrze sie zachowal. Miny zrzedly jak straszenie komenda nie poskutkowalo. Wielokrotnie w tych odcinkach pokazuja ze wniosek do sadu wypisuja na miejscu a nie na komendzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli jest wideorejstrator to musza pokazac nagranie. jezeli tvn udostepni to co nagrali to prawnik na pewno wygra w sadzie, bo "mogl nie pamietac zdarzenia" a jezeli bylo nagranie co pokazano na koncu to policjant mial obowiazek pokazac. co innego jak by nie bylo nagrania, wtedy faktycznie raczej prawnik by nie uciekl od odpowiedzialnosci bo w polsce wg sadu policjant ma zawsze racje, albo inaczej, jak drugi policjant potwierdzi zeznanania pierwszego to jest to uwazane za prawde chyba ze obrona udowodni nagraniami ze bylo inaczej. Tutaj na pewno wygral prawnik, dodatkowo na pewno oberwie sie policjantom za zabranie do komendy bo wniosek do sadu grodzkiego powinien byc w aucie wypisany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nagrała kamera TVNu. Tylko, że na nagraniu widać jedynie bok czarnego BMW :D

 

A zanim włączyli się do ruchu etc to mogło być inne BMW :D :D :D No bo na ścisłość na nagraniu w trakcie wykroczenia nie ma tablic rejestracyjnych. Wydaje mi się, że w sądzie gość wygrał. Nawet jeżeli TVN udostępnił nagranie dla policji to wątpię, żeby to był mocny argument.

 

Chociaż w tym kraju :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niego prawnik jak z koziej dupy flet. Gość się jąka i poprawnie zdania nie potrafi złożyć . Do tego każdy może się bronić o pokazanie nagrania.Parę lat temu nie bylo kamer i dostawało się mandaty za wykroczenia można było udawać greka i tak nic to nie dało . A przepisy jakie były takie są nadal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest w samochodzie to szpiegowskie zło to na nim musi mieć dowód a jak nie ma to się można kłócić. Jeśli nie ma to bum cyk cyk leci mandat bo policjanty to świadkowie i oni mają przewagę bo widzieli. Nie spotkałem jeszcze się z tym, że ktoś udowodnił że nie wyprzedzał, nie przejechał na czerwonym, itd, itp. Wyobrażacie sobie żeby przy suszeniu jeden palistrant stał z pistoletem a drugi mu robił zdjęcie jak kogoś namierza ? BO niby jak mu udowodnią że te jemu zmierzył prędkość a nie przebiegającej sarnie ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pany no jak mu mają udowodnić, że to on?

Się cwaniaczki zgarbili, że ktoś kumaty się znalazł i nie przyjął mandatu.

Nie trzeba udowadniać , video jest pomocą a nie stróżem prawa .

Wyobraź sobie , biorę cegłę i wybijam szybę , policjanci to widzą . A ja --pokażcie mi nagranie jak to robię bo sobie nie przypominam że takie zdarzenie miało miejsce.

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.