Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

A to pociski pułapki : ) Praktykowane już przez Niemców podczas II wojny światowej a później pomysł przechwycony przez Amerykanów i wykorzystany w Wietnamie (tzw. Projekt Eldest Son) Jak widać pomysł nie umarł do dzisiaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drawscy policjanci wyjaśniają okoliczności nietypowego wypadku. Kierująca Toyotą kobieta została potrącona przez własne auto.

 

Wczoraj popołudniu drawscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na drodze wojewódzkiej relacji Drawsko Pom.-Łobez została potrącona kobieta.

Jak się okazało na miejscu zdarzenia to nie była typowa sytuacja.

Z relacji świadków wynikało bowiem, że potrącona kobieta kierowała Toyotą, która ją potrąciła.

60-latka podróżująca razem z mężem zatrzymała się na skrzyżowaniu z drogą gruntową. Oboje wysiedli z auta, aby przywitać się ze znajomymi, którzy również zatrzymali się na pobliskim poboczu.

Niestety kierująca toyotą pozostawiła swoje auto z włączonym silnikiem. Samochód w pewnym momencie ruszył i zaczął jechać w poprzek drogi asfaltowej.

Właściciele pojazdu próbowali zatrzymać auto zapierając się o jego przód jednak bez skutku. Toyota nie tylko nie zatrzymała się ale co gorsza przejechała po klatce piersiowej 60-latki, która podczas próby zatrzymania pojazdu potknęła się i znalazła pod kołami swojego samochodu.

Kobieta natychmiast została przewieziona do drawskiego szpitala. W wyniku tego zdarzenia odniosła obrażenia w postaci licznych złamań żeber o ogólnych potłuczeń.

:o

 

LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisane w pierwszym komentarzu, że gość zginął w wypadku samochodowym w 2007r. Zresztą jak ktoś już napisał filmik chyba starszy od internetu. Wrzucony w 2012, ale widać po jakości nagrania i samochodach na drogach, że to było dawnooo temu. Teraz już by tak nie pojeździł. Sądzę, że było to dobrych kilka lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik już dawno widziałem, ale dostałem przebłysku jak go zwów zobaczyłem, bo czasami i u nas takich agentów można spotkać.... :dontknow:

 

Kolejny, nie wiem czy przypadkiem już kiedyś tu nie było czy na innym forum to widziałem... :idea:

 

:wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.