Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

generalnie jest tak, że osoby publiczne można nagrywać podczas pełnienia przez nich swoich obowiązków i ta publikacja nie wymaga zgody. Co innego z osobami prywatnymi, tu można nagrywać ale na wyraźne życzenie filmowanego należy filmowanie przerwać albo go nie nagrywać.

 

Można nagrywać, nawet bez jego zgody jeśli jest częścią większej całości, gdzie podczas gdyby nie było go w kadrze film czy zdjęcie nie zmieniło by swojego charakteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra opcja tylko co z tego jak i tak wszyscy załatwią przegląd i jeżdżą później trupy bez hamulców, świateł, opon i wjeżdżają w tył innych użytkowników

 

Temat rzeka :D

 

Mogliby u nas zrobić coś a'la TUV sam z chęcią bym tam jeździł. Przy sprzedaży od razu punkty do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł moim zdaniem średni. bo czasami takie 20letnie auto jest w lepszym stanie od 10letniego :P

mogliby zrobić jakieś kategorie stanu technicznego. przykładowo na przeglądzie jest padaka to taki delikwent trafia do kategorii, w której trzeba robić badanie częściej. jeżeli na kolejnym badaniu stan będzie wyraźnie lepszy to awans do kategorii rzadszych przeglądów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AWFalia sie zblizaja chyba wyprobuje :Dhttp://www.sadistic.pl/sp...ie-vt195163.htm

 

...tam na pytanie "Do you thing I'm attractive?" - pada, czasem nie wprost, ale zawsze twierdząca odpowiedź ;)

 

Nie mniej jednak powodzenia :good::good::evil:

 

Ja bym musiał zacząć ćwiczenia od studentek, które już parę piw wypiły :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.onet.pl/14244156,0,4,filmy.html?node=28#play

ciekawe jak sobie to wyobrażają. auto starsze niż 10lat co pół roku? :idea:

 

Jeżeli zredukują opłatę (hahaha), to mogę ich odwiedzać co miesiąc :D

 

Jak chcą poprawiać bezpieczeństwo, a nie wymyślać nowy podatek, to powinni się zająć jak najszybszą zmianą zasad dotyczących rejestrowania tzw. "zabytków" w Polsce (mam na myśli większość złomów na żółtych tablicach z dożywotnim badaniem technicznym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było, jest i będzie. Zapytajcie kogokolwiek z kierowców, to każdy wymieni miejsce gdzie można zrobić przegląd, nawet bez samochodu. Nie zmieni się to do czasu, aż ludzie zrozumieją, że to nie tylko głupia pieczątka w dowodzie i spokój na kolejny rok, tylko ich bezpieczeństwo. Nie wiem jak można jechać mając świadomość, że coś jest niesprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było, jest i będzie. Zapytajcie kogokolwiek z kierowców, to każdy wymieni miejsce gdzie można zrobić przegląd, nawet bez samochodu. Nie zmieni się to do czasu, aż ludzie zrozumieją, że to nie tylko głupia pieczątka w dowodzie i spokój na kolejny rok, tylko ich bezpieczeństwo. Nie wiem jak można jechać mając świadomość, że coś jest niesprawne.

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no, lepiej zostawić samochód pod domem, zapindalać do pracy przez tydzień/dwa z buta po 20km do roboty, żeby odłożyć na remont samochodu. Wierz mi, jeżeli kogoś stać to zrobi wszystko co trzeba, jeśli nie to niestety musi mieć samochód bo jest mu potrzebny i go tam mało obchodzi czy jest 5% różnicy na hamulcu czy dziura w podłodze.

 

A jak nie to pozabierać dowody tuningowcom to im przy glebie w 50% przypadków felgi wystają za rant albo mają HIDy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

śledzę tego bloga od kilku miesięcy i zawsze japa uśmiechnięta jak go czytam :D

 

"- Ty ładuj od tyłu, a jak nie będzie chciało wejść, to ja klęknę i będę ciągnąć.

Przechodzący obok jegomość zachłysnął się popijaną colą. Jego żona podejrzliwie zerknęła na nas miotając wzrokiem błyskawice. Uśmiechnąłem się kaprawo w stronę kobiety, po czym ująłem w dłoń pierwszą paczkę paneli. Stanąłem przed zadkiem Srebrnej Strzały oceniając rozmiar paczki i ilość miejsca w prześwicie pomiędzy tylnym siedzeniem a bagażnikiem.

- Od tyłu nie wejdzie, jest za mało miejsca.

- A gdzie tam nie wejdzie, wpychałeś już większe rzeczy w dziursko, weźmiemy kocyk, będzie poślizg to i cały sprzęt Ci się zmieści i wejdzie w tył do samego końca.

Gdzieś z oddali dotarły do naszych uszu kolejne pokasływania krztuszącego się jegomościa. Tym razem pokasływaniom towarzyszyło donośne plask! sugerujące, że dostał strzał z liścia w łysinkę."

 

osmarkałem lapka, siebie i kanapę... :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.