Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Ma się ten gust :wallbash: Masakra. Jaki trzeba mieć zryty beret aby coś takiego skonstruować :lol:

 

zima, dużo wolnego czasu bo w polu orać nie trzeba, więc wieś się nudzi... agrotuning jak w morde strzelił :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=d3e0jTFpYCU

 

ha ha :D

 

[ Dodano: 5 Kwiecień 2013, 10:00 ]

Czy wytlumaczy mi ktoś, dlaczego raz filmiki się wrzucają normalnie i wyskakuje okienko z YT, a czasami nie i jest normalny link ... ?! :idea::x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojak, masz w złej formie link. Spójrz w swój link i w mój, który podałem. Mój jest krótszy i taki trzeba wklejać. Przekopiuj tytuł filmu ze swojego linka i wklej w wyszukiwarkę i włącz go i zobaczysz, że link jest inny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że profil za niski jest? Mnie się wydaje, że w sportowym aucie to nic nadzwyczajnego - między "cywilnym rozmiarem" 225/40 a tym ze zdjęcia jest raptem 18 mm różnicy w wysokości ścianki bocznej.

A że mało proporcjonalnie to wygląda, to już kwestia wysokiego zawieszenia głównie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można na takim czymś jeździć ... :dontknow:

I to jeszcze po naszych opolskich ulicach :shock:

 

A tak serio to podziwiam właściciela, chociaż nie wiem za co :D

Za jaja i . . . . . kręgosłup ze stali :D przecież tam nie ma żadnej amortyzacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwo, zawsze upajam się tym widokiem: tarczo-piasta ginąca w dużym, męskim kole i silnik 1.6....

Tam akurat jest 4500 cm3 i coś około 350 KM :P

 

oprócz mocy trzeba mieć heble i $ na utrzymanie a zamiast felgi i opony kupił bym nowe tarcze :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fernando, No ja rozumiem, że sportowe, że niski profil fajnie wygląda, ale drogi są jakie są i jazda po większości z nich 'sportowym samochodem', na niskim profilu nie jest ani sportowa, ani przyjemna... A wpadnij taką w dziurę.

Miałem okazję się przejechać RS'em- na S8 bajka, ale jadąc po drodze wątpliwej jakości miałem nieodparte wrażenie, że go to krzywdzi ;)

Tak samo prowadząc M550d na oponie bodajże 265/35/19 po dziurawym asfalcie nie czułem się zbyt dobrze. Moim zdaniem złoty środek to coś w stylu 235/45 żeby móc spokojnie jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.