Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie jechał 50-80km/h tylko więcej

 

Skoro zgniął człowiek, to dochodzenie oczywiście będzie ale jak łatwo przewidzieć biegły stwierdzi uniwersalne "niedostosowanie prędkości do warunków..." Pytanie na ile stan nadwozia tego ulepka, letnie opony na zmrożonym, brudnym od piachu i soli asfalcie etc przyczyniły się do tego wypadku... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały wygląda jak gdyby go Stevie Wonder malował. Ale ciężko tu winić lakiernika, kolor z kategorii niedobieralnych ;)
Informacje dodatkowe: Bezwypadkowy

:acute:

 

Może jakich blacharz zrobi go ponownie na bezwypadkowy. W Polsce nie brakuje magików :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camel-, uważaj z tymi kobitkami :mrgreen: bo... dziś byłem u znajomego stało e90 w cabrio porysowane aż do podkładu każdy element prócz dachu... powód rozstanie z kobietą... a i na masce 6 ..... 6 lat związku :mrgreen:

 

p.s kurde właśnie mi się przypomniało że mi zaczyna lecieć 6 rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały wygląda jak gdyby go Stevie Wonder malował. Ale ciężko tu winić lakiernika, kolor z kategorii niedobieralnych ;)
Informacje dodatkowe: Bezwypadkowy

:acute:

 

Może jakich blacharz zrobi go ponownie na bezwypadkowy. W Polsce nie brakuje magików :D

teraz bezwypadkowy juz nie bedzie bo była ofiara smiertelna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camel-, uważaj z tymi kobitkami :mrgreen: bo... dziś byłem u znajomego stało e90 w cabrio porysowane aż do podkładu każdy element prócz dachu... powód rozstanie z kobietą... a i na masce 6 ..... 6 lat związku :mrgreen:

 

p.s kurde właśnie mi się przypomniało że mi zaczyna lecieć 6 rok...

:D

 

E tam, lakier nie oryginalny, to niech rysuje :P Przynajmniej będzie lepiej pomalowany :P

 

teraz są 3 miesiące nowego I co ciekawe nowej kobietce podoba się

Poczekaj jeszcze 3 miesiące.

 

"Znowu jedziesz do myjnie?!??!?"

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakich blacharz zrobi go ponownie

 

Może :?::shock:

 

Jak tylko prokurator pozwoli zabrać i sprzedać, to od razu do stodoły na chińską pseudo "ramę" ze Słomczyna, tu rozpierakiem, tam migomatem, łatka z blachy gdzie "nie wyda", masa Wurtha "a`la fabryczna", odrobina szpachli, lutownica do plastiku i za miesiąc.....

 

Panie, dziadek w Luksemburgu zahaczył o parkan kościoła i tylko zderzak spadł ze ślizgu, malowany w Fordzie, ale ma już RS-a i sprzedał niedrogo

 

:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.