Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Akcja rozegrała się dosłownie 15minut temu.

Stoję sobie w kuchni i gotuję obiad przy okazji patrząc przez okno jak sąsiedzi walczą z lodem na autach, rekordzista w tej dyscyplinie walczył prawie półtorej godziny !!

W pewnym momencie z bloku na przeciwko moich okien wychodzi pani z wiaderkiem. Z wiaderka unosi się para więc moja pierwsza myśl to "niezły hardcor !! będzie myć auto na parkingu"... Niestety rozczarowałem się :dontknow: ponieważ pani zamiast myć auto polała tą ciepłą wodą przednią szybę w seicento !!! :-] myślałem, że takie numery robiło się 20-30 lat temu, a tu proszę !!

Najlepsze jednak było na koniec... Pani zeskrobała resztki lodu z szyby i szybko wróciła do klatki. Za chwilę wróciła z mężem i oboje oglądali piękną pajęczynkę na szybie przedniej !!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zona jechala na 5 do pracy to pisala mi ze jazda bardziej przypominala jazde figurowa na lodzie. Na DTSce totalna szklanka i kilka aut wkomponowanych w bariery.

 

a przed chwila padal grad!

:shock:

 

Dwa zderzaki jeszcze widziałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jednak było na koniec... Pani zeskrobała resztki lodu z szyby i szybko wróciła do klatki. Za chwilę wróciła z mężem i oboje oglądali piękną pajęczynkę na szybie przedniej !!!

 

Ja lałem rano letnią i było ok, ale nie wrzątkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mihnova, ten samochód po 500 tys km spokojnie mógłby wyglądać lepiej, tylko wystarczyło by od czasu do czasu przetrzeć szmatką "rejony". :o

 

[ Dodano: 22 Styczeń 2013, 18:07 ]

Franek, wystarczyło mi miesiąc popracować w porządnym ASO, żeby zrozumieć dlaczego są takie ceny i dlaczego ludzie chcą tam jeździć.

To, że gośc trafił do ASO gdzie nikt nie ma oleju w głowie to już... jakby to powiedzieć.. nie moja sprawa. Ale wciąż w Polsce w ASO znajdą się fachowcy, którzy znają się na rzeczy i takie przypadki jak czytam na vwjetta.pl w ogóle by nie miały miejsca. Mało tego. Podejrzewam, że sam bym tą Jette naprawił. :o Sam fakt problemu z uszczelką drzwi/szyby świadczy tylko o tym, że pracują tam niedorajdy i polaczki i po prostu gość musi zmienić ASO.

A jeśli pisze post, dlaczego za zmianę oleju zapłaci 450zł a nie 250zł - no to sorry, ale jak go nie stać na ASO to niech nie jeździ. Wątpie czy akurat VAG by wprowadził zróżnicowanie w płycie podłogowej dla Golfa i Polo, ale wyższa cena wymiany oleju w Jettcie może być spowodowana innymi czynnościami przy jego wymianie, a w związku z tym większa liczba roboczogodzin, którą nikt nie wymysla z głowy a odczytuje z zeszytu napraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też, jak prawdziwy Polak zrobiłem rekonesans przed pierwszym przeglądem :mrgreen:

 

Ogólnie olej miałem już swój, ale pytałem o cenę z i bez.

 

ASO1 800/1100

ASO2 200/450

ASO3 600/800

 

Wnioski to już... W pierwszym się zapytałem co wchodzi w skład. A wie Pan, olej, podłączamy pod komputer, szukamy błędów. AHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.