Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

Ogłoszenie pana o nicku qbejs można znaleść na kilku forach vwzone.pl vwgolf.pl oferuje on Detailing/Valeting

 

Witam,

 

Zajmuję się odnową lakieru - zarówno tych starszych jak i młodszych aut. Od Valetingu, który jest idealny dla już nie nowych lakierów i ma na celu przywrócenie mu dawnego błysku, po pełen detailing i przygotowanie aut pod eventy czy sprzedaż. Ceny od 300zł za Valeting auta pokroju VW Golfa. W cenie zawarta jest profesjonalna chemia, która przy chęci zakupu indywidualnie wyjdzie dużo więcej niż kompletna usługa. Cały proces to od kilkunastu do kilkudziesięciu etapów, które na celu mają osiągniecie uzyskania efektu lepszego niż fabryka lub przywrócenie blasku starszym autom. Teren na jakim działam to Warszawa ( i okolice ), Radom ( i okolice ) oraz woj. świętokrzyskie. Zachęcam do kontaktu telefonicznego, przedstawię wtedy szczegóły oraz umówimy się na darmową ocenę stanu lakieru wraz z wyceną ewentualnej usługi.

 

1wsze foto miażdzy mi głowe w ofercie

DSC_1926-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Para studentów wynajmuje u bacy pokój. Baca pyta:

- A ze zarciem co bedzie?

- Eee, baco - odpowiada student - nie martwcie się, my będziemy żyć owocami miłości!

- A żyjcie se cym kcecie, tyko mi skórek nie ciepcie na podwórko, bo mi sie kacki dłowiom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.