Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak taki filmik zobaczę, to tylko się zastanawiam na ile on jest realny, a na ile jest przez kogoś "wyreżyserowany". Szczególnie, że podobne filmiki pojawiają się w większości na "śmiesznych kontach" :).

 

A tak BTW, tak myślałem kiedy nasz dział "Twój arsenał" pojawi się w podobnej wersji do tych "damskich torebek" na youtubie. Ale by nas trollowały "gimbusy" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to jego "oryginalność" nie budzi zaufania:

- został niedawno utworzony,

- nie ma praktycznie żadnej aktywności, ulubionych filmów, kanałów itd.

 

Nie chcę tu pisać, że na 100 % to wyreżyserowana fikcja, ale mam wątpliwości czy osoba występująca w roli głównej nie została przez kogoś "zachęcona" do nagrania czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ta cała akcja dotycząca JBB to jest śmieszna według mnie. Widać że chłopaki umieją jeździć czasami wieczorową porą widać ich w Łodzi jak trenują i nie widać aby jakieś niebezpieczne sytuacje stwarzali. O wiele bardziej niebezpieczniej czuje się człowiek jadąc w biały dzień gdy obok jedzie "niedzielny"kierowca itd. Chłopaki mają umiejętności(co widać po różnego rodzaju nagrodach) mają pasję ,ale nie mają niestety gdzie ćwiczyć oraz pokazywać swoich umiejętności dlatego mam nadzieję że ktoś przejrzy na oczy i zamiast karać mandatami polepszy się coś w tej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak z moim hobby, jezdze na rowerze w tzw freeridzie, skacze po hopeczkach itp itd. W Polsce jest mega malo takich miejsc, to robilismy swoje, za kazdym razem byly problemy z lesniczymi, policja itp Ze niby niszczymy ekosystem, smiech na sali, gdyz wiekszosc drewna bralismy z polamanych lezacych drzew, no ale mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.