Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

cz@rek, Ostatnio też czyściłem środek lokomocji mojego dziecka ;)

A myślałem, że to ja jestem skrzywiony :kox:

Po przygotowaniu klekota na zimę, wypędzelkowaniu przy użyciu APC i aktywnej piany z atomizera ram okiennych w mieszkaniu i nałożeniu niewidzialnej wycieraczki na szyby okienne, odświeżyłem pojazd córki (poniżej zdjęcie poglądowe) przy użyciu APC, glinki, SRP i FK 1000 + SG B2B na opony :D

c_big1456275.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz@rek, Ostatnio też czyściłem środek lokomocji mojego dziecka;)
A myślałem, że to ja jestem skrzywiony :kox:

 

A co maluchy też mają prawo do wożenia się w wet look stajlu :-]

 

LoozaQ dobry przedni zawias w tym wózku prawie jak w wyścigówce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoozaQ dobry przedni zawias w tym wózku prawie jak w wyścigówce :D

Z tyłu też jest gwint. Wózek mamy już ponad 5 lat, "obsługuje" trzecie dziecko (dwoje moich) i prawie żadnych śladów zużycia. Naprawdę warty wydanych pieniędzy, zwłaszcza, że to jest 3w1 (nosidełko, gondola, spacerówka). Dobra amortyzacja, pomimo gabarytów i wagi właściwie sam jeździ, nie trzeba wkładać dużo wysiłku w prowadzenie. A teraz jeszcze bling i kropelkowanie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, szkoda tylko auta, tydzień temu pod spodkiem też był taki jeden w bmw e36 popisał sie jazdą bokiem i komus wjechał w tył :D

 

No auta szkoda...

 

Ci w tych e36 i starszych są najlepsi, ma tylny napęd i myśli że od razu będzie latal jak Polody, to że sam gdzieś zaparkuje to pół biedy, najgorzej właśnie jak na kimś się zatrzyma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.