Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

przyszedł mail 8-)

 

 

Drogi Przyjacielu,twoja szczera wspуlpraca jest potrzebna.

 

Mam nadzieje, ze ten mail spotyka sie Hmmm Przepraszam, jesli jestem ingerencji w prywatnosc, nie przyjsc do Ciebie przez przypadek i nie przez przypadek, ale ja przyszedlem do Ciebie, jako przyjaciel, a takze dlatego, ze twуj kraj cie posadzono w centrum istotne w mojej life.Before ja kontynuowac, bedzie tak jak sie przedstawic, moje imiona sa Mr.Josh Mattias.I szukam swojej szczerej wspуlpracy operation.To poczatek, jestem bankierem, ktуry jest ksiegowy do konca Pan Slawomir Skrzypek obywatel Polski, ktуry byl bylym banku centralnego w Polsce przed smiercia jest okreslana jako mojego klienta, ktуry zmarl w sobote kwietnia 10,2010 okolo 10:05 GMT z prezydentem swego kraju prezydenta Lecha Kaczynskiego i 96 innych, ktуrzy zginal w katastrofie lotniczej w Russia.You moga zobaczyc szczegуly za posrednictwem tego linku ponizej.

 

http://...

 

Mr.Slawomir Skrzypek ma opuszczonej sume pieniedzy o wartosci Ј895,650.75 Wielkiej Brytanii Pounds z naszego banku tutaj w Londynie (HSBC Bank London), a jako jego oficer konta i czekali na jego relacjach przyjsc i odebrac pieniadze jak jego nastepny-z -kin i nikt nigdy nie przyszedl do it.But ze wzgledu na prawa bankowego i przepisуw z 1985 r. sekcji 18D Strona 103 z rozdzialu 11 Konstytucji regulujacego bankowego polityki panstwa, ktуre Subfundusz ktуra pozostaje nieodebrane po istniejacym okres czterech lat bedzie byc odbierane przez krajowe skarbu nieodebrane fund.This przyniуsl zbyt wiele poruszenie w banku pomiedzy zarzadami, jak deklaruja to konto niezdatne do uzytku baze na fakt, ze zmarly nie ma kolejnego-of-kin.

 

W zwiazku z tym, musze sie z Toba skontaktowac, aby mi pomуc w repatriacji te pieniadze pozostawione przez mojego klienta zanim zostanie skonfiskowany lub zgloszone jako niezdatne do uzytku przez bank, w ktуrym zmarly juz konto wartosci ok. Ј895,650.75 Brytanii Wielkiej Pounds.The Banku dal szanse na swiadczenie swoich krewnych lub jego konto zostanie skonfiskowana w ciagu najblizszych kilku miesiecy. Poniewaz nie udalo sie zlokalizowac jego rodzine i bliskich, szukam Twojej zgody, aby zaprezentowac Panstwu jak najblizszych krewnych-of-do zmarlego pod koniec pana Slawomira Skrzypka, ze ??tego konta wyceniono Ј895,650.75 Wielkie funt Brytanii moga byc wyplacane ty i ty i ja bedziemy dzielic pieniadze rуwnie zamiast banku zarabiajaca pieniadze skonfiskowane jako nieodebrane funduszu.

 

Wszystkie niezbedne dokumenty dotyczace tej informacji sa przy Wydziale Prawa bank.All moge poprosic jest twoja szczera wspуlpraca umozliwi nam widzenie tej gwarancji through.I wiele, ze zostanie to przeprowadzone w ramach porozumienia prawnego, ktуre bedzie chronic i I z kazdym naruszeniem continue law.To, chcialbym, aby wyslac do mnie.

 

1 Imie i nazwisko

 

2 Twуj adres kontaktowy

 

3 Data urodzenia

 

4 miejsce urodzenia

 

5 Stan cywilny

 

7 Zawуd

 

8 Numer telefonu

 

To pozwoli mi zebrac kilka dokumentуw prawnych, ktуre beda w pelni zalegalizowac Cie jako spadkobierce funduszu.

 

Dzieki

Z powazaniem,

Mr.Josh Mattias

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas1986, ale zobacz jakie piękne są składnie zdaniowe i to wzajemne przeplatanie się angielskiego z polskim ;)

 

Swoop, czytałem cały ten temat. niezłą bekę miałem z tego :lol: jeszcze jak koleś wspomniał o rytuale voodoo i zabiciu krowy to padłem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.