Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szanowny użytkowniku gob nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Nigdy nie twierdziłem że jestem detailingowym superznawcą. Dołączyłem do forum po to żeby powiększyć swą wiedzę w tym temacie więc niech cię nie dziwi, że teraz kiedy trochę liznąłem tematu to zwracam na to co i jak robią na myjniach.

Ty widzę stałeś się super pro detailingowcem bo dołączyłeś 25 List 2010r.

To co robią na myjniach oraz nieświadomość ich klientów właśnie nie jest śmieszna dlatego opisałem go w tym dziale.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak się tylko czasami zastanawiam, czy są miejsca, gdzie mogę sobie podjechać na samo mycie... będąc np. 500km od domu i jeździe po deszczu. Chodzi mi o to, żeby umyli na wiadra delikatną rękawicą - nic więcej bym nie oczekiwał. Nawet nie-neutralność szamponu bym zrozumiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

masa140, niepotrzebnie się uniosłeś ;)qob w humorystyczny sposób zwrócił uwagę na to że miesiąc temu prezentowałes, nie przymierzajac, właśnie poziom panów z myjni, których umiejętności dzisiaj uznajesz za śmieszne ;) Miesiąc temu to ktoś inny mógł napisać takiego posta, gdyby widział jak np. Ty myjesz sobie auto na posesji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja uważam że jeśli ktoś wykonuje usługi woskowania aut to powinien wiedzieć jak to zrobić poprawnie i tyle.

 

:wallbash::lol:

 

ja natomiast uważam, a właściwie to żądam, aby każda auto-myjnia w PL, to był taki KDS Detailing, który za 30 zł praktycznie wyprodukuje nam auto od nowa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masa140, utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że Marciny w ogóle nie mają poczucia humoru ;)

Nie chciałem Cię obrazić, ani nawet dawać Ci do myślenia, czy uczyć Cię życia. Dałem tylko wyraz mojemu zdystansowaniu do świata. Napisałeś coś, o czym tu na forum wszyscy wiemy i większości to nie bulwersuje tak jak Ciebie. Fajnie się pośmiać z jeżdżącego hologramu, czy wyplakowanej (czyt. wysmarowanej roślinnym) deski rozdzielczej, ale latać po mieście i nauczać ludzi robiąc minę fachowca... :idea::acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masa140,

Mam szybkie pytanie.

Jutro robię korektę lakieru ręcznie UC Megsa ale nie mam IPA. Czy po przejechaniu UC zamiast IPA mogę przejechać polerowany element cleanerem Dodo Juice Lime Prime :o ??? żeby zobaczyć efekt.

A i przypomniało mi się:

Załóżmy że podzielę sobie taśmą klapę na kilka części tak jak do 50/50. Po odklejeniu taśmy żeby nie nie zajeżdżać tą część zrobioną - to trzeba równiutko zakleić taśmą miejsce zrobione??? Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć

 

Jak się ma niewiedza na temat glinki do tego co tu napisałeś? :-]:D:mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na moim osiedlu:

 

21:40

jedno z mieszkań:

 

:D

kolejne mieszkanie:

:D:D

 

u nas krupnik strumieniem więc trzeba było dorównać standardom i poszło:

:D:D:D

 

a godzina 22:00...full power:

 

http://www.youtube.com/watch?v=xw_OEU2U4W8

 

:lol::lol::lol::lol:

 

imprezę czas skończyć...dzieci spać a my... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.