Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Obecnie auto po 300 - 400 t km to szrot i nie ma bata by służył bezawaryjnie.

Jak to się określa - śmierć techniczna i zarazem śmietnik (a ta granica ciągle się obniża, często 200 t km powoduje że jest pół auta do wymiany).

 

No i tu poleciałeś... szwagier ma volvo s80 przebieg grubo ponad 400tys, sam przejechałem tym samochodem kawał europy i jakoś jeździ praktycznie bez awarii a od czasu zakupu w 2005 roku jedyna wpadka to nadpalony zawór, rok temu dostał sekwencje- przerobiona instalacja cng i naprawdę żwawo jedzie, skrzynia gładko chodzi, wnętrze w stanie lepszym niż 80% tych z allegro z przebiegiem poniżej ,,200tys". Był plan na sprzedaż ale oddać dobre auto za bezcen to głupota więc zostało i ma się świetnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adii, rozumiem, że mówisz o generacji z 1998 roku?

Wtedy mogę uwierzuć i nawet ogę się zgodzić, bo sam miałem okazję jeździć przez dłuższą chwilę i naprawdę super auto.

 

Ale uwierz, generacja z 2006 roku nie wytrzyma tyle, co ta z 1998 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi, dobry gość :good: i troszkę się z nim zgadzam...wakacje trwają o miesiąc za długo...jest to swego rodzaju dyskryminacja zimy, gdzie ferii jest tylko 2 tygodnie :|

 

Marco co tu dodać...jest tłustooo :evil::D

 

Pawle...proponuję wziąć kilka stówek i zakupić tego srebrnego Focusa Special Tunning Edition w kombi co stoi pod API na sprzedaż, na spoty jak znalazł :D

Jak dojadę do domku to zrobię fotkę, bo na alledrogo nie wisi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.