Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

tukolarz to Ty? :lol::mrgreen:;)

 

Ejjj, Pan Dowcipny :P. Ja nie mam małego, mam za to 21' dużego 8-).

 

Niestety obawiam się, że przyjdzie czas, kiedy super-hiper lekkiego składaka wsadzę do bagażnika :-] (jeszcze znajduję wolne miejsca parkingowe, ale już niedługo... w centrum miejsca nie znajdę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apel do wszystkich kierowców - UWAGA NA OSZUSTKI !

 

Pewnie wszyscy robicie zakupy w marketach, dlatego te informacje mogą Wam się przydać. Chcę was ostrzec przed tym co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w LIDLU, ale mogło i gdzie indziej komuś innemu...

 

Oszustki działają następująco: dwie ładne dziewczyny, w wieku koło 20 lat, podchodzą do waszego samochodu kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby, a piersi dosłownie wyskakują im z bluzek. Kto by nie popatrzył?

 

 

Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią, ale poproszą o podrzucenie do następnego LIDLA. Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy zaczną się nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabiera się za Ciebie. Zmuszają Cię do zjechania na pobocze i gwałcą po kolei. Gdy obrabia Cię ta pierwsza, w tym czasie druga kradnie Twój portfel.

 

Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i wczoraj też!

 

Dziś znowu jadę!

 

Padłem :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.