Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

maya ale co za problem zapytać pogadać w końcu policjant tez człowiek a nie zaczynać od próby jego rozjechania
dla formalności, żeby taki głąb(ten z ferrari) potem nie miał nic do zarzucenia ;) ja bym tak nie zrobił oczywiście, ale nie raz policjant zaczynał do mnie z głupimi tekstami niezbyt miłymi :mrgreen: wg mnie oni mają służyć(złapać złodzieja np) a nie tylko wypisywać mandaty
Na początku filmu widać jak f-sz mówi coś do kierowcy, wg. mnie 'do not drive'.

Jeżeli tak to Policjant postąpił jak najbardziej prawidłowo.

jeśli tak powiedział, to koleś z ferrari albo jest głupi albo głuchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak, biała skarpeta, sandał i... Bentley w LPG z wunderbaumem i koralami na fotelu :D

 

 

Po prostu zastanawia mnie o czym kierowca myślał wybierając się raczej nisko zawieszoną limuzyną na pustynię :o

 

Pewnie założył się z kimś o kilka baryłek ropy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gwoli ścisłości co do tego filmiku:

 

 

Filmik z Ferrari 458 najeżdżającym na nogę policjanta pojawił się w sieci bardzo niedawno. Od razu stał się viralem i znalazł się na wielu portalach – motoryzacyjnych i nie tylko. Cóż – niecodziennie policjant wypisujący mandat jest raniony przez małolata w takim aucie.

 

Specjalnie nie pisałem o tym wszystkim wcześniej - chciałem poczekać, aż pojawi się więcej informacji na ten temat. Z pomocą przyszedł mi Jalopnik. Po ich rozmowie z Alexem Royem (m.in. uczestnikiem wyścigu Gumball) mogę wam przekazać trochę więcej niż tylko link do wideo.

A więc. Właścicielem pięknego Ferrari jest młody przedsiębiorca internetowy. Nazywa się Julien Chabbott. To przy okazji chłopak Stephanie Pratt (gwiazdy telewizji), która również występuje w tym filmiku. Jak się okazuje, Julien to straszy pozer i szpaner. Sam przyznał, że swoimi autami jeździ w Nowym Jorku tylko i wyłącznie dla pokazu, i rzadko kiedy przekracza 10km/h.

 

Alex Roy poznał go na jednej z zamkniętych imprez. Podczas krótkiej rozmowy na temat aut wyszło na jaw, że ów Julien nie wie za wiele o motoryzacji. Po stwierdzeniu, że kupuje tylko włoskie auta, bardzo się zdumiał gdy Alex powiedział mu, iż swój udział w budowie posiadanego przez niego Aventadora ma Audi. Really? Really. Czy młody pozer jeździ na tor? Jego odpowiedź na takie pytanie brzmiała następująco – „Tak, oczywiście. Jestem na każdym wyścigu F1 – latam tam pierwszą klasą”.

 

Parę słów ode mnie. To, co posiada Julien to jego sprawa. To, że wie gówno o motoryzacji – mam to gdzieś. Nie jeździ na tory? Nie chce to niech nie jeździ. Przyczepię się jednak do jego zachowania w obecności policjanta wypisującego mu mandat. Wsiadanie i bezczelne odjeżdżanie to szczeniactwo, chamstwo i ogólnie brak mi słów. Podcierasz się studolarówkami – poczekaj dwie minuty, weź kwitek, zapłać. Stać cię. Nie bądź pieprzonym bucem, który chce za wszelką cenę chce udowodnić światu, że prawo go nie obowiązuje.

 

Info: http://www.motofilm.pl/2012/08/07/ferra ... enia-wideo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo tolerancyjny w stosunku do osób nie znających tematu detailingu ale to mnie przeraziło :shock:

No i bardzo szybkie przygotowania bemki do 3er fest polerka wydech dokonczony byc może jeszcze beda pomalowane felgi

dsc0010rd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blade,

 

Lepsze są komentarze :)

 

Svissvax to tylko dla idiotow.

 

zabierym sie zabieramy sie za zabeziecznie czesci plastychowych na naszym aucie czyli najtaniszy sposöb mozna wziäsc zwykly olej jadlny .trzeba najpierw ubrac rekawiczki zeby nemiec tlustych räk co by wam polerka nie spie*rdolila gdy bedziecie polerowac ...

 

koloru czarny chociaż piękny kolor paskudnie się poleruję ponieważ wymaga dużo więcej pracy niż np. kolor czerwony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Lepsze są komentarze

 

Svissvax to tylko dla idiotow.

 

 

Przebijam :P:mrgreen:

 

 

Na pewno markowe produkty są trochę wydajniejsze i lepsze dla traktowanego nimi materiału, ale bez przesady.

Od tych wszystkich produktów SWISS-vax chyba lepiej pała stoi właścicielowi...

Auto będzie prawie tak samo brudne za tydzień, ale lans zostaje. Gdyby to jeszcze było Ferrari, Maserati, Golf MK3, Jaguar - to rozumiem, ale auto dla ludu? Sztuka dla sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle arabów w jednym miejscu, aż się prosi o paczkę niespodziankę z nieba :D

Boże co za debile w sukienkach.

 

Co do filmiku z Policjantem, moim zdaniem w PL nie jest problem z prawem tylko egzekwowaniem.

Wgl. wydaje mi się że patologią jest to że f-sz musi się 10 razy zastanowić i przeczytać sobie ileś paragrafów zanim wyciągnie do łobuza broń, o ile zdąży.

Uważam że policja za bardzo się patyczkuje ze wszystkim, zwłaszcza z łobuzami.

Rozkaz jest jasny, jak masz się zatrzymać to stoisz, zatrzymujesz się , nie biegniesz czy nie uciekasz.

Nie ? to strzał ostrzegawczy w górę ,a dalej już bezkompromisowo cały magazynek po łbie.

Zasadność użycia broni jest moim zdaniem za bardzo analizowana w razie użycia.

 

W USA nawet obywatele mają lepsze prawa, możliwość posiadania broni przez każdego co jest prawem wrodzonym (czytaj demokracja) ,a nie nabytym jak u nas (urzędnik mimo pozytywnych badań psychiatrycznych ma prawo odmówić... bo tak :D).

 

Podobnie ma się sytuacja w razie wtargnięcia nieproszonego osobnika na teren mieszkania czy podwórka - właściciel ma prawo strzelać bez podawania przyczyn.

Jeśli delikwenta nawet zabije to nie ma absolutnie żadnych konsekwencji z tym związanych a jak ma jeszcze monitoring (większość) to już w ogóle bajka.

Podobnie z przechodzeniem przez pasy na czerwonym - włazisz na własne ryzyko i nie jest karane mandatem.

To jest własnie demokracja.

 

Podsumowując uważam że f-sz powinien go jeszcze stłuc tak żeby go matka nie poznała.

Niestety użycie broni nie jest możliwe i niebezpieczne ze względu na zbyt duża ilość osób przypadkowych.

Na szczęście w stanach nie ma problemu z przymykaniem oka na działanie policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maestro00 uważasz że policjanci powinni się zajmować wypisywaniem mandatów za złe parkowanie ? czy uważasz że jak nie zatrzymam się do kontroli radarowej policjant powinien zacząć strzelać ? niech się wezmą za bandytów a nie szeroko pojętą drogówkę, bo wszędzie gdzie jest niebezpiecznie policji nie uświadczysz bo mandaty najłatwiej wystawiać i walnąć pałką jakieś chuchro co się boi własnego cienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maya, nie mam na myśli dokłądnie odwrotne przypadki.

Zamiast wypisywać mandaty to brać się za powazniejszy kaliber (no ale prawo nie pozwala).

Bywały przypadki że policjant o mało nie został rozjechany bo facet zaczał uciekać.

Swego czasu pamiętam pościg za cyganami poszukiwanymi za rozboje, paserstwo i handel narkotykami - niestety udało im się uciec bo żaden z Policjantów nie strzelał nawet w opony :/ (era wolnych polonezów w policji).

 

Niedawno zatrzymano ksiedza po pijaku, oczywiscie chroni go "immunitet partyjny" wiec musieli puścic wolno.

Ale nie na długo, ktoś z mieszkanców mu wkrótce w$%#ił za całokształt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest własnie demokracja.

 

Demokracja to jest wtedy kiedy 5 "świń", wie lepiej niż Ty sam co Ci potrzeba i pomimo, że nie mają i nie mogą mieć racji, Ty i tak musisz robić to co oni chcą. Jeśli 3 "świnie" przegłosują 2, że na kolacje masz wcinać 3 kanapki, żebyś przypadkiem nie był za gruby, to musisz jeść 3.

Następnie ponad 51% stada baranów (czyli tych którzy wybierają sobie Pana (te 5 świń) przyklaskuje pomysłowi mówiąc, że to dla Twojego dobra i pilnuje Cię byś przestrzegał tej zasady - wygląda to jak niewolnictwo? no to jest właśnie DEMOKRACJA.

Kumasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym słyszał Korwina-Mikkego :D

Moge jeszcze dodać, zamiast zmieniać świnie przy korycie- zabierzmy koryto.

 

Osobiście już od dawna nie interesuję się polityką i dbam sam o siebie i sam o sobie decyduje.

 

Następnie ponad 51% stada baranów

Na szcezscie nie należe do tych 51 ani 49.

 

In plus obecnych czasów jest taki że jedna z partii pełzających w rządzie od kilkunastu lat wreszcie ma okazję wylecieć w kosmos.

Jak to ktoś powiedział "taka k##a, nigdy nic nie robi a daje temu kto więcej płaci" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maestro00, no i bardzo dobrze. Jak to się mówi "Licz na siebie, Twoje szczęście innych yebie". Oczywiście należy brać na to poprawkę w sytuacjach kiedy ma się doczynienia z ludźmi honoru.

 

Korwin w wielu aspektach ma dużo racji. Niestety nie zna sposobów na łagodne rozwiązanie obecnie panujących norm pod tytułem:

 

- "Mnie się należy..."

- "A mnie muszą dać..."

 

Czyli postaw roszczeniowych dużej części społeczeństwa.

Biedni się sprzedają tym co ich w tą biedę po części wpędzili.

Opieka państwa rozleniwia i uczy bezrobocia. "Darmowe" szkolnictwo zniechęca do nauki. "Darmowa" służba zdrowia - o panie... zmiłuj się nad nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1

Co do służby zdrowia to polecam przepisanie się z publicznych szpitali do NZOZ.

Nie płacę absolutnie za nic, nigdy żadnego czekania >2 dni więc nie wiedzę problemu.

Nie dotyczy oczywiście przypadków tak poważnych jak operacyjne.

 

Proponuje nie psuć sobie zdrowia polityka w tym temacie ;)

Po kadencji/immunitecie rozliczą ich ludzie i piekło :evil:

 

 

W ramach tematu i poruszonego wątku, świeta prawda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu pamiętam pościg za cyganami poszukiwanymi za rozboje, paserstwo i handel narkotykami - niestety udało im się uciec bo żaden z Policjantów nie strzelał nawet w opony :/ (era wolnych polonezów w policji).
ja pamiętam przypadek gdy przestępcy na motocyklu okradli hurtownie i uciekli, w tym samym czasie 16 latek bez prawka przejechał się na motocyklu i nie zatrzymał się do kontroli został postrzelony w kręgosłup i zginął po prostu :wallbash: oczywiście złodziei nie schwytano, przypadek niezwykle pechowy i skrajny, ale wolałbym bym pościg niż kule w plecy

nie potrafię tego zrozumieć

 

To jest własnie demokracja.

 

Demokracja to jest wtedy kiedy 5 "świń", wie lepiej niż Ty sam co Ci potrzeba i pomimo, że nie mają i nie mogą mieć racji, Ty i tak musisz robić to co oni chcą. Jeśli 3 "świnie" przegłosują 2, że na kolacje masz wcinać 3 kanapki, żebyś przypadkiem nie był za gruby, to musisz jeść 3.

Następnie ponad 51% stada baranów (czyli tych którzy wybierają sobie Pana (te 5 świń) przyklaskuje pomysłowi mówiąc, że to dla Twojego dobra i pilnuje Cię byś przestrzegał tej zasady - wygląda to jak niewolnictwo? no to jest właśnie DEMOKRACJA.

Kumasz?

piszesz serio czy lekko z przymrużeniem oka ? kogo bym nie zapytał myśli podobnie tylko coś po wyborach tego nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.