Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Widocznie angole maja zawody, kto da wiecej :D

500 zł na same przygotowanie do glinki :mrgreen: mam wrażenie że ten człowiek z DW pomylił produkty, na taki syf powinien iść Tenzi Truck albo Bays Wash i wtedy Ironx zeszłoby 200ml 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silikonowe osuszacze, gąbki leżące w trawie :cry::cry: na takim aucie..

 

Dziewczynki powinny przejść chociaż przyspieszony kurs autodetailingu, ale wtedy ten Golf nie zdążył by stanąć na kresce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też powinno być w Polsce.

Zero tolerancji dla frajerów.

 

Policjant by wypisał to by sobie odjechał a tak to na dołek typa i tyle.

Chciał przykozaczyć to koledzy z bronksu zrobią mu gang bang i zacznie śpiewać sopranem

 

Prawo w USA czy w Polsce niewiele się różni.

Teoretycznie w Polsce koleś z Ferrari również naruszył by nietykalność funkcjonariusza Policji w czasie wykonywania przez niego czynności służbowych - poprzez najechanie kołem na stopę. Również jest to podstawa do zatrzymania jak w tym przypadku.

 

Jednakże...

 

 

W USA, prokurator jest pod organy ścigania - Policjant nie przekroczył uprawnień, wg. mnie zachował się tak jak powinien, czyli nie będzie mu gościu po pagonach skakać tylko dlatego, że bogaty tatuś kupił synkowi samochodzik.

 

W Polsce, prokurator upierdzieli Policjanta - tak jest prościej niż robić aferę na cały kraj o brutalności Policji i idiotycznym działaniom prokuratury która powinna przecież była postawić f-szowi 20 zarzutów - w tym rasim - bo przecież jesteśmy w Polsce.

 

Innymi słowy, w USA Policjant wie, że ma prawo po swojej stronie i nie boi się go egzekwować. W Polsce mamy słabo wyszkolonych, słabo opłacanych i strasznie wystraszonych przez "system" Policjantów którzy nigdy takiej interwencji by nie przeprowadzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej bo znajomy opowiadał historie brata który pracuje w policji, siedzą w samochodzie aż tu nagle widzą 7 podpitych kafarów siedzących na ławce i pada hasło : Chodźcie przewrócimy radiowóz... Wiadomo co zrobili :D odjechali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

West Dla mnie to jasne nie jest bo coś sobie bazgra w notesie bambino i nie da kolesiowi odjechać, i zagradza mu drogę. Drażni mnie policja od wypisywania mandatów, fakt faktem że jak już najechał mu na buta to :D Niech się z burneiką poszarpie albo z pudzianem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by było wgłębić się w procedury jakie obowiązują w USA, wg. mojej wiedzy jeżeli f-sz rozpoczął czynności wobec Ciebie to do momentu ich zakończenia masz wykonywać jego polecenia w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia interwencji.

 

Czyli f-sz chce żebyś wyjął ręce z kieszeni (bo podejrzewa, że trzymasz nóż - wyjmij), f-sz każe nie odjeżdżać - siedź i czekaj. F-sz każe Ci robić pajacyki - powiedź mu, że jest jebnięty. :)

 

Na początku filmu widać jak f-sz mówi coś do kierowcy, wg. mnie 'do not drive'.

Jeżeli tak to Policjant postąpił jak najbardziej prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.