Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Taaa byłem tam nawet raz w zimę jak były takie mrozy i nie miałem jak umyć auta. Otwarte od 9, jestem 9.10, nikogo nie ma. Dzwonię, nikt nie odbiera. Za 20min gość oddzwania, pytam więc jak myją auta skoro jest to taka profesjonalna myjnia. Wyglądało to tak:

 

-jak myjecie? na dwa wiadra chociaż?

-yyyyy... jak wiadra? no karcherem myjemy i gabką.

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maestro00, czy fake, różnie bywa.

Pod blokiem miałem klienta co merca 190 każdą klamkę po dobre 5razy ciągnął i na koniec wracał jeszcze drzwi kierowcy dla pewności. Nie trwało jak tutaj 1.50, ale 1min lekko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są natręctwa myślowe. Sporo ludzi ma z tym duży problem i ten koleś od klamek wcale nie jest jakimś szczególnym przypadkiem.

 

Dokładnie, ciągłe sprawdzanie forum to też takie małe natręctwo :evil: mnie dopadło niedawno z mailem... skrzynka otwierana z 50 razy w ciągu dnia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim trzeba byc idiota zeby oddawac psa...

 

no ciekawe co zrobiłbyś gdybyś miał 12 szczeniaków :D

 

No właśnie! Szukam psa dla siebie... Z woj. mazowieckiego ma ktoś takiego zwierzaka na wydanie?? :)

 

lepiej wydać niż przywiązać do drzewa albo wywalić gdzies poza miastem.

Czerwiec to w moich okolicach normalka że podjeżdza auto auto zaa drzwi i dluga... no i miałem jednego psa który by przywiązany do drzewa przy mrowisku ;/

na szczęście nic sie jej nie stało i była u mnie w domu przez 13 lat :D wierna i kochana jak żaden pies :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.