Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pany i Panie, mam ponownie dylemat co kupic - pierścionek zaręczynowy czy turbo ASZ/ARL ? ! :o Ostatnio taki dylemat był z gwintem no i... padło na gwint. :D Może był już ktoś w podobnej sytuacji i coś doradzi ?!? 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu moim czy wybranki ? :-]

 

pewnie, że na Twoim :D

 

Jak ja tak do tego będę podchodził,że pierścionek będę odkładał na każde moje uwidzenie,to się biedna tego pierścienia nigdy nie doczeka. :D

 

hmm no fakt, mówi się trudno :evil: a tak poważnie to pomyśl jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanley08, tak tak,pozwoli później na turbo i na inne jakieś "drobne zachcianki",z tym jakoś nie mam problemu. :) Z resztą sama się jara autami,dbaniem o nie i ładnym wyglądem - tak samo o siebie. :) Nie zapomnę nigdy jak się spotkaliśmy drugi raz i siedząc u Niej w aucie postawiłem sobie nogę na progu :-] - i jaką zjeeeebe dostałem. :-]:D Bardzo mi tym zapunktowała + :good: . Tym razem jednak wygra chyba pierścionek,a nie tejle... :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany i Panie, mam ponownie dylemat co kupic - pierścionek zaręczynowy czy turbo ASZ/ARL ? ! :o Ostatnio taki dylemat był z gwintem no i... padło na gwint. :D Może był już ktoś w podobnej sytuacji i coś doradzi ?!? 8-)

 

Kojak, jak już raz wybrałeś gwint to... nie przesadzaj i się nigdy do tego nie przyznawaj, bo Cię ukochana zeżre w nocy podczas snu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.