Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

tata sie ofochał. wklejałem lampe od 3go stopu na silikon i mi przytrzymywał no i przetarł palcem dach. ja wtedy "mówiłem Ci, że mojego samochodu sie nie dotyka. to sie rysuje, a Ty zawsze z tym paluchem. nawet jak odebraliśmy po korekcie to musiałeś palcem przejechać". no to sobie poszedł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak tacie samochód umyje i nawoskuje to później przez 2tygodnie każdemu opowiada jak to syn wypucował. rok temu jak jeszcze miałem honde to pojechałem z rodzicami na działke. oni na urlop ja tak po prostu na 3dni. całe 3dni siedziałem przy aucie- UC ręcznie, politura, wosk. całe 3dni marudzili żebym odpoczął, ile z tym autem itd. teraz też mi powtarzają żebym sie opanował. ale jak z kimś gadają o autach, to zawsze "no całe 3dni robił, nic nie odpoczął, ale jak odjeżdżał to lustereczko" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem Ci, że mojego samochodu sie nie dotyka. to sie rysuje, a Ty zawsze z tym paluchem.

 

Mina moich znajomych kiedy po ręcznej korekcie za każdym razem gdy mieli zamknąć drzwi od zewnątrz mówiłem "ZA KLAMKĘ!!!1!!11!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.