Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Elegancko ubrana kobieta weszła do ekskluzywnego salonu Volvo. Od razu jej uwagę przyciągnął piękny, czarny, błyszczący XC90. Wśród szumu klimatyzacji i kojących dźwięków muzyki w salonie podeszła do samochodu, otworzyła drzwi i nachyliła się nad fotelem obitym czarnym, miękkim welurem. Kiedy go delikatnie dotknęła, nagle... niespodziewanie... wymknął jej

się głośny pierd! Wyraźnie zawstydzona, szybko się wyprostowała i obróciła się, żeby sprawdzić czy ktoś tego nie usłyszał! Okazało się, że cały czas tuż za jej plecami stał sprzedawca.

- W czym mogę pani pomóc? - zapytał z grobową miną.

Kobieta szybko rzuciła pytanie aby zatuszować wpadkę:

- Ile kosztuje ten samochód?

- Jeśli spierdziała się pani tylko dotykając go, to po usłyszeniu ceny z pewnością się pani zes*a...

 

Zgadnijcie co najbardziej ozdabia kobiece kostki, oczywiście u nóg.

?

Pora na odpowiedź, to są majtki.

 

Co dla mężczyzny oznacza gra wstępna?

-pół godziny żebrania

 

Kobieta u sexuologa

-Co mam robic panie doktorze maz mnie nie zaspokaja?

-Prosze pani,ja moge cos pani przepisac,ale moze znalazlaby pani sobie

kochanka. W sumie maz nie musi o niczym wiedziec

-Mam panie doktorze,tez nie wystarcza

-Droga pani, a gdzie jest powiedziane,ze to ma byc jeden

-Mam ich dziesieciu i wciaz to za malo

-DOBRZE, przepisze pani jakies hormony i za dwa tygodnie przyjdzie pani;do kontroli

Kobieta wraca do domu kladzie recepte przed mezem:

- Widzisz, zadna k..wa, tylko chora jestem!

 

 

Rychu wrocil po pracy do domu. Zdjal buty, usiadl w fotelu i wlaczyl TV. Po chwili wola do zony:

- Przynies mi piwo bo zaraz sie zacznie!

Zona mruknela cos pod nosem, ale piwo przyniosla. Rychu je wypil ponownie wola:

- Przynies mi jeszcze piwo zanim sie zacznie.

Zona lekko poddenerwowana, ale piwo przyniosla. Kiedy i druga butla byla pusta slychac glos z fotela:

- Przynies mi nastepne piwo bo juz, juz sie moze zaczac!

Zona na to:

- O nie! Wracasz po pracy, nie mowisz mi "dzien dobry", siadasz w fotelu, wlaczasz telewizor i tylko pijesz piwo! A ja? Co ja mam za zycie Wracam do domu i musze gotowac, sprzatac, prac, zajmoiwac sie dziecmi, robie tysiac innych rzeczy i jeszcze mam ci piwo przynosic...?!

Wtedy slychac glos z fotela:

- Ku..a! Zaczelo sie...

 

Rozmowa dwóch kumpli:

- Powiedz Karol, kto cię poznał z twoją żoną?

- To był przypadek, nawet nie ma kogo winić

 

Prosty człowiek, pierwszy raz w szpitalu - operacja, ścisła dieta,kroplówka trzy dni, potem kleik - dopadł go straszny głód. Wchodzi pielęgniarka i pyta:

- Podać Panu kaczkę?

- O tak, kochana i od ch**a frytek!

 

Facet chcial sie pozbyc kota, wiec wywiózl go kilka ulic dalej. Gdy wrócil do domu, kot juz tam byl. Wywiózl go dziesiec ulic dalej, po powrocie widzi kota w domu. Wywiózl go jeszcze raz, krazy ulicami w prawo, w lewo i tak az na drugi koniec miasta. Dzwoni do domu i pyta sie zony:

- Jest kot?

- Jest - odpowiada zona.

- To daj go do telefonu, bo nie moge trafic do domu!

 

- "Dzień dobry, czy ja mogę z Gienią?"

- "Niestety, Gieni nie ma w domu."

- "To wiem bo Gienia jest u mnie... Ja dzwonię zapytać, czy ja mogę z Gienią?"

 

Samolot zbliża się do Tajlandii i podchodzi do lądowania. Z głośników słychać głos stewardesy:

- Ostrzegamy państwa, że połowa ludności Tajlandii Telefon:

ma HIV, a druga połowa - gruźlicę.

- Co ona powiedziała? - pyta się wnuczka przygłuchawy dziadek.

- Żeby bzykać tylko te, które kaszlą...

 

Po słusznie nawilżanej imprezie imieninowej, gospodarze zbierają się do spania, nagle w sypialni słychać głośny łomot.

- Co to było, do cholery?! - pyta żona.

- Koszula mi spadła - odpowiada mąż.

- A skąd ten łomot?

- Bo jeszcze jej nie zdjąłem...

 

Operator walca opowiada:

- Wyrównywałem teren pod autostradę w Rospudzie, a tu nagle jakiś ekolog wyskoczył i położył mi się na drodze...

- I co zrobiłeś?

- Zgodnie z przepisami: przejechałem na zielonym...

 

- Kiedy chłopak staje się mężczyzną?

- Kiedy przestaje obgryzać paznokcie i zaczyna drapać się po jajach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyny awantur.

 

Żona dała mi do zrozumienia, co chce dostać na rocznicę ślubu. Powiedziała: Chce cos błyszczącego, co leci od zera do setki w ciągu 3 sekund. Wobec tego kupiłem jej wagę. I wtedy zaczęła się awantura.

Gdy wróciłem wczoraj do domu, żona domagała się, żebym ja zabrał do jakiegoś drogiego miejsca. Wobec tego zabrałem ja na stacje benzynowa. I wtedy zaczęła się awantura.

Gdy skończyłem 65 lat, poszedłem do Urzędu Emerytalnego, żeby złożyć podanie o emeryturę. Niestety, zapomniałem wziąć z domu legitymacje ubezpieczeniowa, wiec powiedziałem panience w urzędzie, ze wrócę później.

Panienka na to: proszę rozpiąć koszule.

Gdy to zrobiłem, panienka powiedziała: Te siwe włosy na pana piersi są dla mnie wystarczającym dowodem na to, ze jest pan w wieku emerytalnym. Nie potrzebuje pan iść do domu po legitymacje.

Gdy opowiedziałem o tym żonie, ona powiedziała: powinieneś był spuścić spodnie. Wtedy byś tez dostał rentę inwalidzka. I wtedy zaczęła się awantura.

Żona i ja poszliśmy na spotkanie maturzystów z mojej szkoły, wiele lat po maturze. Zauważyłem pijana kobietę, siedząca samotnie przy sąsiednim stoliku.

Żona spytała: kto to jest?

Odpowiedziałem: to moja była sympatia. Słyszałem, ze gdy przerwaliśmy nasz romans, ona zaczęła pić i od tej pory nigdy nie była trzeźwa. Żona na to: Kto by pomyślał, ze człowiek może cos świętować tak długo?

I wtedy zaczęła się awantura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona dała mi do zrozumienia, co chce dostać na rocznicę ślubu. Powiedziała: Chce cos błyszczącego, co leci od zera do setki w ciągu 3 sekund. Wobec tego kupiłem jej wagę. I wtedy zaczęła się awantura.

to jest rewelacyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proximo, strona 24....

 

 

Wiosna przyszła ,roślinność się budzi do życia. No. i se kwiatki w Clio rosną :lol:

ea545c2b.jpg 7c5766cc.jpg 58ea7f56.jpg

 

W dolnej części miedzy błotnikiem a nadkolem jest dużo zbitego pasku i ziemi. I sobie zakiełkował jakiś chwaścik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco, genialne :good::D

 

A tu coś średnio śmiesznego z cyklu (możecie sobie wybrać, dwa tytuły mi pasują):

1. polski lakiernik potrafi - szybko, tanio i szybko.

2. jestem początkujący, kupię sobie rotacje bo tania, przejadę na szybko, przecież to nic trudnego..

09042010590.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.