Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Paweł, rzadko czytam tak długie artukuły zarzucone przez kogoś w linku.... tu jednak przeczytałem od deski do deski. Ja jako młody kierowca, który notabene płaci dodatkowe wzwyżki za wiek, za krótki okres posiadania prawa jazdy etc. niby przez to że jestem "niebezpieczny" (mimo, że troche przejechałem kilometrów, różnymi autami jeździłem, i wg mojej oceny jeżdżę lepiej niż niejeden "werteran") muszę sie zgodzić z wyżej napisanym, szczególnie z ostatnimi zdaniami artykułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, najprostsza "Omega" jest chyba za 150zł. na karte 8gb wchodzi godzina filmu w "HD :D". pliki są dzielone na 3/5/15 minut jak dobrze pamiętam. najstarszy plik jest nadpisywany więc kamera nagrywa cały czas. jak masz podłączoną pod zapalniczke to włącza sie po odpaleniu auta i wyłącza po zgaszeniu ;)

ja jeżdze z media-techem i przez pół roku nie musiałem jej użyć jako dowodu, ale mam kilka filmów z wyczynów innych kierowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest Polski akcent :-]

Ale gdzie ten polski akcent ? :P

Poza tym czy ktoś mi może powiedzieć co ten koleś na końcu robi ?

Czy coś mu się zepsuło ?

 

BTW pozostaje mieć nadzieje że natura sama eliminuje takich idiotów.

Mam tu na myśly min. tego czubka z żółtej corvetty, typowy nieogarnięty amerykaniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.