Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeszcze nie, dalej grają pod publikę...

 

a o co tam dokładnie poszło :o ? to są 2 warsztaty już :o zawsze oglądałem ale ostatnio braknie mi czasu na tv i jestem daleko za murzynami ...

 

Senior i Junior pokłócili się o biznes, źle im się razem pracowało, mieli inną wizje prowadzenia firmy... Potem weszli na drogę sądową z powodu udziałów Juniora w firmie, który następnie założył swoją własną konkurencyjną firmę Paul Junior Design.

 

To tak w dużym skrócie, bo sam się szczegółowo tym nie interesowałem gdy program odszedł od swojej istoty - chopperów. Nowej serii która pokazywana jest na Discovery od połowy maja już w ogóle nie da się oglądać, ciągle tylko Junior o Seniorze i odwrotnie, co on nie gadał na niego, jak to źle się zachował.... żenada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Musiał bym się ładnie :wallbash: żeby kupić golfa III za 40 tysiaków. Gdzie tu okazja... co innego gdyby to był np garbus I generacji albo "ogórek".

 

ps.

 

http://www.youtube.com/watch?v=e4eExtx0Wog&feature=related

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.