Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ci
w sensie, którzy bo za mitycznym "ci" nie za bardzo wiem kto się kryje? Mi się osobiście też nie za bardzo podoba taka szopka w czasie, kiedy do Polski zjeżdża się trochę ludzi ale rozumiem takie sposoby działania, ich sposób odbierania świata i demonstrowania faktu, że nie są zadowoleni z wyjaśnienia katastrofy. Nie każdy ma IQ powyżej 150 punktów, żeby w sposób dylomatyczny i "cywilizowany" demonstrować swoje żale z pomocą Gazety Wyborczej i TVN-u :mrgreen: . Każdy robi to na swój sposób i wedle swojego upodobania. Czym różni się to działanie od akcji "zabierania babci dowodu, żeby nie głosowała na partię XYZ"?

 

Dopóki mnie to w jakiś uporczywy sposób nie dotyka i nie mam z tego powodu żadnych niedogodności i pod koniec miesiąca zgadzają mi się złotowki na koncie w banku mam w d&*pie czy Bronkowi pod oknem na Krakowskim będzie stał wianuszek starowinek klepiących pacierz, czy Kaczyński nosi brzydkie buty, czy Tusk ostatnio znowu wyłysiał i że Rysio Kalisz tańczy z rodziną Village People ocierając się o gumowe penisy, kobiet, ktore myślą, zę są facetami....także relax w kwestii polityki i więcej empatii dla osób nie myślących tak jak my ;) Na ukojenie nerwów polecam audycję rozgłośni Ojca Dyrektora 8-):evil:

 

Na wybory chodzę, jednak, jeżeli nie ma w nich Janusza Korwina-Mikke albo osób związanych z jego programem wrzucam pusty głos bo na takich popaprańców, którzy przed kamerami się "gryzą" a poza nimi chleją wódę i klepią się po plecach jak im fajnie się rozmawia, szkoda mi głosu. To tak gwoli wyjaśnienia, żeby mnie zaraz jajami z napisem "Pisowiec" nie obrzucono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wybory chodzę, jednak, jeżeli nie ma w nich Janusza Korwina-Mikke albo osób związanych z jego programem wrzucam pusty głos bo na takich popaprańców, którzy przed kamerami się "gryzą" a poza nimi chleją wódę i klepią się po plecach jak im fajnie się rozmawia, szkoda mi głosu. To tak gwoli wyjaśnienia, żeby mnie zaraz jajami z napisem "Pisowiec" nie obrzucono.

 

:good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ci, którzy stoją za tą akcją ;) tak samo ci, którzy wyzywają wszystkich oprócz swoich od zdrajców, żydów itp itd :dontknow: tak samo ci z komentarzy na niezależna.pl :dontknow: ci, którzy twierdzą, że L. Wałęsa to postać wymyślona przez ZSRR i zrobili z niego komucha, że tak naprawdę dzięki TYM DWÓM został obalony komunizm :dontknow:

 

ale z drugiej strony mi ich żal, że tak się dali :o:dontknow:

 

rychu, ja już zamówiłem 10000 ulotek :lol:

 

koniec tematu z mojej strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wybory chodzę, jednak, jeżeli nie ma w nich Janusza Korwina-Mikke albo osób związanych z jego programem wrzucam pusty głos bo na takich popaprańców, którzy przed kamerami się "gryzą" a poza nimi chleją wódę i klepią się po plecach jak im fajnie się rozmawia, szkoda mi głosu. To tak gwoli wyjaśnienia, żeby mnie zaraz jajami z napisem "Pisowiec" nie obrzucono.

 

:good::good::good:

 

+ 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.