Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Marco, masz na myśli korektę? i tak i nie. Robota była na DA i w dodatku bardziej nauka niż robota. Rotacją Volva nie było tykane, ale plany były i jak widać trzeba będzie je zrealizować, ale to tak za miesiąc - jak wytrzymam :kox:

Teraz miałem przygodę parkingową i eSka była z wizytą u szpecjalistów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volvo odebrane od lakiernika. Mieli nie ruszać no ale chyba musieli skoro tak wyszło :shock:

To jeśli mam być szczery powinieneś kazać im teraz poprawiać aż będzie dobrze bo:

1) nie potrafią zrobić tego porządnie

2) nie słuchają jak się wyrażnie mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JM63, idę zaraz obejrzeć wszystko za widoku, bo po ciemku to wiele nie widać.

maestro00, zapewne nie potrafią zrobić porządnie i jak już kilka osób to powiedziało, musieli coś zrobić z wtrącaniami, które przedostały się do lakieru. Układ jest taki, że jak po polerce nie będzie pasować to poprawią. Pożyjemy...zobaczymy, nie ma co się napinać i puszyć :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi się pewien kawał:

 

Stoi dwóch policjantów nad rzeką. Podjeżdża do nich chłop i pyta:

-Panowie głęboka ta woda

- Gdzie tam panie ledwo koła zamoczycie

Chłop wiechał do wody i utonął wraz z koniem i wozem.

-Ty Kazik patrz 5 min temu szły kaczki i im tylko nogi zakryło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volvo odebrane od lakiernika. Mieli nie ruszać no ale chyba musieli skoro tak wyszło :shock:

To jeśli mam być szczery powinieneś kazać im teraz poprawiać aż będzie dobrze bo:

1) nie potrafią zrobić tego porządnie

2) nie słuchają jak się wyrażnie mówi

 

Volvo dziś poszło do poprawki. Mają pomalować jeszcze raz - przy normalnym świetle wyszło zbyt dużo niedoróbek i polerka tu nic nie poradzi, ale tym razem mają wyprowadzić lakier po swojemu. Nie chcę, aby dopiero po mojej robocie wyszły jakieś cuda wianki. Ja najwyżej poprawię :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.