Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co do tych drinków powyżej, podejrzewam ze w butelce jest woda, szkoda że facet odkręca ją w taki magiczny sposób ze nie widać nic.

 

Janusz Kulig - jeden z najlepszych polskich kierowców zginął na przejeździe kolejowym w wyniku niedopełnienia obowiązków dróżniczki, ironia losu.

 

Sąd Rejonowy w Bochni skazał dróżniczkę Michalinę K. z Rzezawy na karę dwóch lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata. Została oskarżona o nieopuszczenie rogatek i doprowadzenie do wypadku. Dodatkowo sąd orzekł wobec kobiety zakaz wykonywania zawodu dróżniczki na pięć lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Ale to bardzo dziwne zawsze Polski kierowca który naprawdę mógł coś osiągnąć i osiągał coś musi tak wcześnie zginąć.

Ale o tej babce jakoś sprawa ucichła. Pewnie żyje sobie spokojnie mimo że zabiła człowieka. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wkleję coś mało śmiesznego bardziej prawdziwego ale film warty uwagi.

szkoda ale to już 8 lat mija - jak ten czas zamiata

najlepsze jest to że 20 lutego jest tez rocznica starszego kierowcy: Marian Bublewicz - jak ktoś pamięta to w tamtym okresie czołówka światowa - a zmarł tylko przez brak sprzętu ekip ratunkowych - pamiętam jak dziś relacje jak siedział długi czas w zakleszczonym aucie bo ekipa ratunkowa (straż) która przybyła nie miała nożyc do cięcia - masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wkleję coś mało śmiesznego bardziej prawdziwego ale film warty uwagi.

szkoda ale to już 8 lat mija - jak ten czas zamiata

najlepsze jest to że 20 lutego jest tez rocznica starszego kierowcy: Marian Bublewicz - jak ktoś pamięta to w tamtym okresie czołówka światowa - a zmarł tylko przez brak sprzętu ekip ratunkowych - pamiętam jak dziś relacje jak siedział długi czas w zakleszczonym aucie bo ekipa ratunkowa (straż) która przybyła nie miała nożyc do cięcia - masakra

 

 

Niestety Rajdy Samochodowe w tamtych latach bardzo wyprzedzały "technicznie" nasze służby ratunkowe. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wkleję coś mało śmiesznego bardziej prawdziwego ale film warty uwagi.

szkoda ale to już 8 lat mija - jak ten czas zamiata

najlepsze jest to że 20 lutego jest tez rocznica starszego kierowcy: Marian Bublewicz - jak ktoś pamięta to w tamtym okresie czołówka światowa - a zmarł tylko przez brak sprzętu ekip ratunkowych - pamiętam jak dziś relacje jak siedział długi czas w zakleszczonym aucie bo ekipa ratunkowa (straż) która przybyła nie miała nożyc do cięcia - masakra

 

 

Niestety Rajdy Samochodowe w tamtych latach bardzo wyprzedzały "technicznie" nasze służby ratunkowe. :/

Niestety tak było. Mimo że mnie jeszcze wtedy nie było to interesowałem się tym co i jak i siedział ok 60min na straż to jest jakaś paranoja żeby na rajdzie nie było takiego zabezpieczenia ale wtedy było to normalne. :cry:

Teraz nawet na dużoo mniejszych imprezach bez karetki się obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.