Skocz do zawartości

Detail Shoppe Wet Glaze 2.0


Tworek

Rekomendowane odpowiedzi

Test sponsorowany przez :

 

logo.png

 

Do testów od Adama dostałem Detail Shoppe Wet Glaze 2.0

 

x1.jpg

 

Detail Shoppe WET GLAZE 2.0

Wet Glaze 2.0 jest idealnym środkiem by uwydatnić połysk.
Akrylowe polimery zostały połączone tak by stworzyć silną powłokę na lakierze, jakiej nie znajdziesz w innych tego typu środkach.

Wet Glaze 2.0 połączony z Twoim ulubionym woskiem czy selantem doda trwałości, zapewni niepowtarzalny połysk i głębię lakieru.
Nie zawiera substancji, które naruszą wosk czy Sealant, posiada właściwości antystatyczne rozpraszając cząsteczki kurzu!
Wet Glaze daje długotrwały efekt i jest prosty w użyciu.
Nie uwierzysz jak będzie wyglądał Twój samochód po nałożeniu Wet Glaze!

Pojemność: 473ml
Cena: 124,99 zł

 

Konsystencja bardzo gęsta, produkt bardzo wydajny. Kolor wg mnie to brudny róż.

Zapach nie chemiczny, przyjemny w zależności od preferencji.

 

Żeby nie było za nudno, dorzuciłem do stawki dwóch przeciwników: POORBOY'S WORLD Black Hole Show Glaze

 

0_0_productGfx_15601ab47c11527a4d768ab9d5551d98.jpg

 

POORBOY'S WORLD Black Hole Show Glaze

Poorboy's Black Hole Glaze to łatwa w użyciu politura przeznaczona do ciemnych lakierów samochodowych, która delikatnie oczyszcza lakierowane powierzchnie i maskuje defekty. Pozostawia niesamowicie gładki, olśniewający lakier oraz połysk. Przygotowuje powierzchnię na zabezpieczenie powłoką ochronną w postaci sealantu lub wosku. Poorboy's Black Hole Glaze to mokry lakier, który ukrywa powstające w skutek codziennego użytkowania ryski, tak  bardzo widoczne na ciemnym lakierze. 

Pojemność: 473ml
Cena: 65 zł

 

Konsystencja bardzo gęsta, kolor ciemno szary.

Zapach neutralny, przypominający zapach plasteliny.

 

i Auto Finesse Tripple - All In One Polish

 

0_0_productGfx_0b4b1ac2a4fc3eca281bcc34ad3b825d.jpg

 

Auto Finesse Tripple - All In One Polish

Auto Finesse Tripple to produkt  wzbogacony o najczystszą, brazylijską Carnaubę. Łatwy w aplikacj, jednocześnie dogłębnie oczyszcza, odżywia i zabezpiecza lakier wartwą wosku Carnauba nadając mu mocną głębię i połysku.

Pojemność: 500ml
Cena: 68.90 zł 

 

Konsystencja gęsta, kolor wrzosowy.

Zapach typowo chemiczny, niedrażniący.

 

Jako, że pogoda za oknem nie rozpieszcza, szybkie testy wykonałem w garażu, dodam że nie jest to pełny test bo nie ma na to warunków, ale update się pojawi ....

 

Od lewej Black Hole, Wet Glaze 2.0 i Tripple.

 

00.JPG

 

Obiektem testu stała się klapa w Passata Barmana:

 

01.JPG

 

Szybki rzut okiem na lakier:

 

02.JPG

 

03.JPG

 

Niby nie ma tragedii (znalazło się tam jakieś pseudo światełko :D :D :D ) :evil::evil:

 

05.JPG

 

06.JPG

 

:shock::shock:

 

No nic, działamy, zobaczymy na ile swirle zostaną pokryte ...

 

04.JPG

 

Lewa strona to Black Hole:

 

07.JPG

 

08.JPG

 

09.JPG

 

Może kilka słów o nim: BH to bardzo gęste mleczko/pasta, które można ładnie cienko rozprowadzić, mgiełka powstaje natychmiastowo, i już po chwili gotowy jest do polerowania. Jedyny minus jest taki, że trwale barwi nam aplikator, na ciemny kolor.

 

Środek to : Wet Glaze 2.0

 

10.JPG

 

11.JPG

 

12.JPG

 

Wet Glaze to bardzo gęste, oleiste mleczko, z którym możemy o wiele dłużej pracować jak z Black Hole, mgiełka nie występuje, jednak widać wyraźnie gdzie jest nałożony, po 3-4 minutach gotowy do polerowania.

 

Strona prawa to Tripple :

 

13.JPG

 

14.JPG

 

Czas pracy z Tripple jest podobny bo BH , jednak mgiełka jest mniej zauważalna, przy aplikacji czuć chemiczny zapach.

 

Black Hole:

 

15.JPG

 

Wet Glaze:

 

16.JPG

 

Tripple:

 

http:17.JPG

 

Jak widać, coś tam udało się zakryć :song::song:

 

Lewa strona Blach Hole, prawa Wet Glaze:

 

18.JPG

 

Lewa strona Wet Glaze, prawa Tripple:

 

19.JPG

 

Może zdjęcia tego nie oddają, jak wygląda to na żywo, ale Wet Glaze najbardziej zaciemnił swój kawałek, w dotyku również był bardziej gładki/śliski niż konkurencja.

 

Black Hole:

 

23.JPG

 

24.JPG

 

Wet Glaze:

 

25.JPG

 

26.JPG

 

Tripple:

 

27.JPG

 

28.JPG

 

Jeszcze szybka 50-tka Wet Glaze:

 

20.JPG

 

21.JPG

 

22.JPG

 

Kolejny update, w następnej wolnej chwili, jak pogoda pozwoli na więcej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JM63, BH można zostawiać, bez niczego, Wet Glaze można przykrywać, ale nie trzeba, Tripple to AIO, więc na razie zostaje tak jak jest, środki są wydajne, więc przyjdzie jeszcze czas, żeby się pobawić i przykryć je jakimś LSP. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The polymers also allow Wet Glaze 2.0 to do something that you can't even think about doing with other glazes, they allow it to be topped with a wax or sealant without any bonding or application issues. That means no streaky mess when trying to wax or seal on top of this glaze.

 

Top Wet Glaze 2.0 with your favorite wax or sealant for added protection and appearance...OR you can even use Wet Glaze 2.0 on top of your favorite wax or sealant for added durability and appearance to them as well. Wet Glaze 2.0 does not contain cleaners so it will not remove your wax or sealant, and if that isn't enough Wet Glaze 2.0 also repels dust!

 

:o Brzmi nieźle. Zobaczymy, co to to warte :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kompletu "używek dla handlarzy" na ciemny lakier tylko Prima Amigo brakuje.

Ale jeszcze trochę i obcykają system, niebieskie palce i charakterystyczne ciemne ślady pod nosem(w przypadku braku wąsów) odróżnią sprzedawce od kupującego.

 

PB BH fajnie maskuje nakładany DA.

Wet Glaze 2.0 fajnie by było zobaczyć na całym aucie.

test :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piciosz, Wet Glaze to nie jest typowa politura jak BH ;)

 

Ten produkt jest uniwersalny o czym świadczy fakt np aplikacji na wosk.

 

Zapach na mój gust lepsiejszy jest od BH.

 

Ciekawskich odnośnie charakterystyki produktu, możliwości zastosowań odsyłam do zródła :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Kilka słów ode mnie, przed 'pełnoprawnym' testem:

Aplikacja bezproblemowa, dosyć wydajny. Ale...

Top Wet Glaze 2.0 with your favorite wax or Sealant for added protection and appearance...OR you can even use Wet Glaze 2.0 on top of your favorite wax or Sealant for added durability and appearance to them as well. Wet Glaze 2.0 does not contain cleaners so it will not remove your wax or Sealant, and if that isn't enough Wet Glaze 2.0 also repels dust!

W tym upatrywałem sobie przełomowości Wet Glaze'a, a jak na razie jest odwrotnie niż piszą- na Atlantique strona przyklepana WG jest bardziej zabrudzona i zdecydowanie gorzej odpycha wodę. Testowane na dwóch samochodach, raz na nie do końca wypoconym wosku, raz na wypoconym, dotartym itd...

Natomiast WG użyty jako glaze między cleanerem, a woskiem nie wpłynął negatywnie na odpychanie wody czy brudzenie.

Czy daje coś do wyglądu... :o Może daje, ja nie zauważyłem specjalnych fajerwerków... Chyba, że daje to 'coś', czego nie widać na 50/50, ale patrząc na cały zrobiony samochód jest wrażenie, że 'jakoś inaczej' :idea:

 

Lewa strona drzwi: HDC+Wet Glaze+ Atlantique, Prawa: HDC+ Atlantique+ WG.

 

resizedwg1.jpg

resizedwg3.jpg

 

 

 

Filmik z bezdotyku w temacie Kropelkowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.