Skocz do zawartości

BMW 318D E90 by dzinkins


dzinkins

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie wszystko super, ale intryguje mnie ta sprawa z Detailem i Autobahnem od dłuższego czasu :o Pod Waszym wpływem tydzień temu na połowę auta położyłem detail'a, na połowę carbona. Kropelkowanie, odprowadzanie wody po stronie tego pierwszego niesamowite, ale wydaje mi się, że gdzieś musi być haczyk. Bo skoro okazuje się, że są takie świetne to po co wydawać po 900zł na dedykowane do karoserii woski, które odprowadzają wodę gorzej, trzymają się 10x krócej, skoro za 80zł mam coś lepszego ? Żeby nie było, że nam się klar złuszczy potem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jak zwykle WoW efektu końcowego :)

Jedno co mnie zdziwiło to ilość morki na bądź co bądź nowym aucie klasy premium :o

 

I przy myciu komory spłukiwałeś karcher/czy psikaweczką? Ech zawsze się boje że padnie elektryka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle WoW efektu końcowego :)

Jedno co mnie zdziwiło to ilość morki na bądź co bądź nowym aucie klasy premium :o

 

I przy myciu komory spłukiwałeś karcher/czy psikaweczką? Ech zawsze się boje że padnie elektryka :P

 

 

Dzięki ;)

 

Spłukiwałem końcówką ogrodową z węża pod małym ciśnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

dzinkins, Może to nie moja sprawa, ale jako że bardzo lubię markę bmw to zapytam.

 

Dlaczego sprzedałeś tak fajną trójkę, zadbaną i młodą a zostawiłeś sobie jak by nie patrzeć starego merca, który wymagał od Ciebie ogromnej pracy :?:

 

PS.

Taką BMW e-90 jaka miałeś chciał bym kiedyś widzieć w swoim garażu piękny kolor na zacnej feldze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zmienili jakoś kształt zębatek kół rozrządu, ale to nie wyeliminowało problemu...łańcuch w tym silniku jest węższy niż w poprzedniku, a to tego umieszczony od strony tylnej - fatalny dostęp, często wymagający wyjmowania silnika :/

 

Ehh, gdzie te czasy gdy łańcuch był na całe życie silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobrze że opchnąłeś, silniki N47 maja spore problemy z rozrządem :evil:
w 2010 zdaje się, że ten rozrząd został już poprawiony...

 

Poprawili dopiero w 2013 w kwietniu. Wiem bo miałem 2 razy wymieniany na gwarancji. Problem był z tego co kojarze w prowadnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.